Společnost Apple vydává příští rok dva nové iPady: iPad 2s a iPad 3 [Report]

May 23, 2023 0 By gaaxo

Podle zprávy zveřejněné dříve dnes, Apple plánuje příští rok představit ani dva nové iPady.

Zpráva pochází z imaginativního množství lidí na Digitimes – čínské noviny i na internetové webové stránce, která pokrývá nabídkovou stránku počítačů i elektronických trhů – ve zprávě, kde se zmiňují „Zdroje z dodavatelského řetězce upstream“, které pojištění tvrdí, že Apple příští rok vydá dva podstatně odlišné návrhy iPadu.

Údajně je první iPad skutečně vnímán společností Apple jako malou aktualizaci iPadu 2. Daboval „iPad 2S“, bude poháněn rychlejším procesorem a bude mít delší výdrž baterie. Tento iPad podle zdrojů Digitimes bude představen v březnu 2012.

Skutečným novým iPadem bude skutečně iPad 3, který bude podle zprávy zaveden ve čtvrtletí 2012 „nejdříve“. Pokud by předchozí zvěsti proběhly, tento iPad by zabalil čtyřjádrový čip Apple A6 spolu s displejem sítnice 2048 × 1536.

Z Digitimes:

Nová generace Apple iPad Apple brzy půjde do hromadné výroby se soupravou zavedení na březen 2012, podle zdrojů z dodavatelského řetězce upstream; Zdroje však odhalily, že interně Apple nepovažuje nový produkt iPad jako iPad 3, ale spíše upgradovaný iPad 2 a skutečný iPad 3 nebude zaveden až do třetího čtvrtletí roku 2012 nejdříve.

Dva iPady za jeden rok? Vypadá to, že jsme tento příběh slyšeli dříve.

Začátkem tohoto roku, kdy Apple odhalil významnou upgrade na původní iPad (iPad 2), byly zprávy o tom, že podnik představil ještě jeden iPad – který byl poskytnut jména jako iPad 2 HD a iPad 3 – do konce roku Rok, který by zabalil displej sítnice. Rok 2011 nyní skončí a neexistují žádné zprávy o tom, že Apple oznamuje nový iPad až do Q1 2012.

Zprávy Digitimes mají tendenci být mnohem chybějící než zasažení, takže tuto zprávu vezměte se špetkou soli. Vzhledem k tomu, že tajná povaha společnosti Apple a těsné správy nad úniky, nikdy nepochopíme s jistotou, zda budou příští rok skutečně dva iPady nebo ne, až je samozřejmě podnikání oznámí.

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo se připojit k naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od Microsoft, Google, Apple i Web.