4 úžasné hry s jedním klepnutím, které se hrajete, když se nudíte

June 3, 2023 0 By gaaxo

hraní her na Android je opravdu úžasné. Jedna věc, která se mi hodně líbí, je rozmanitost her, které máme-dostali jsme RPG, závody, akce, arkádu atd. Jeden herní styl, který se v průběhu let objevil, jsou hry s jedním klepnutím. Hry s jedním klepnutím, jak název napovídá, mají velmi jednoduché ovládací prvky. Jediné, co musíte udělat, je klepnout, klepnout, klepnout a klepnout.

Hry s jedním klepnutím jsou příjemné a nejsou tak komplikované jako ty velké misijní hry. Tyto hry jsou jako smyčky; Totéž musíte udělat znovu a znovu ve stejném prostředí a přesto je to zábavné.

Některé hry s mechanismem s jedním klepnutím, které se mezi davem staly velmi populární, patří Flappy Bird, Temple Run, Subway Surfer, Doodle Jump, Smash Hit, Jetpack Joyride a jiné další. Všechny tyto hry se snadno hrají, ale těžko zvládnutelné. A protože jsou tak snadné, motivují uživatele, aby stále a znovu hráli.

Pokud se vám líbí myšlenka herních her, pak zde jsou některé úžasné hry, které byste určitě měli hrát.

Ještě jedna linie

Ještě jedna řada je moje oblíbená hra s jedním klepnutím. Nic se blíží množství zábavy, vzrušení a bolesti v palci, které přináší. Je to přitažlivá a rychlá hra, kde jsou ovládací prvky tak jednoduché, že i batole může hrát, ale je tak obtížné dosáhnout dobrého skóre, že budete pochybovat o svých vlastních schopnostech.

Máte míč jako věc, která jde nahoru s některými překážkami. Musíte klepnout a nechat obrazovku ve správném čase, abyste ji chránili před stávajícími překážkami. Zní to jednoduše? Hrajte to jako první. Mám vysoké skóre 147. Můžete to porazit?

Jo, a má také jednu z nejlepších hudby, kterou najdete v jakékoli hře Android. Takže to je to. jen to hrajte.

[GooglePlay url = ””/]
Skyward

Skyward je jednou z nejúžasnějších, nejkrásnějších a uklidňujících hry. Při inspiraci designu z Monument Valley ovládáte dva frisbees jako věc, která se točí kolem sebe. Klepnutím na obrazovku přistane jednu z ní na zemi dole a jakmile přistane, druhý se stane aktivní. Pěkné, že?

Tato hra má extrémně jednoduché ovládací prvky, ale je to jedna z nejtěžších her, kterou jsem kdy hrál.

[GooglePlay url = ””/]
Křížená silnice

Ah, Crossy Road. Jedna z nejpopulárnějších her nedávné doby. Je to pohled na tradiční žabí hru, kde jste museli pomoci žabům překročit silnici. Hrál jsem to, když jsem byl dítě na svém Nintendu. Staré dobré časy!

Každopádně je to úžasná hra, ve které musíte pomoci kuře překročit silnici. Zdá se, že silnice má všechny nákladní automobily dostupné na Zemi. Postupem času odemknete různé (čtení: hodně) postavy. Na každém klepnutí je o krok vpřed a každé klepnutí se změní na bod. Čím více tedy klepnete, tím více bodů uděláte. Jednoduchý.

[GooglePlay url = ””/]
Badland

Badland je krásný. Je to překrásné. Je to vynikající. To je něco, co stojí za zmínku, protože to moc nemůžu říkat.

Badland je vedlejší akční akční plošinovka zasazený do nádherně ohromujícího lesa. Přestože les vypadá ohromeně, je s tím něco špatného. Ovládáte lesního obyvatele, abyste zjistili, co se vlastně děje v lese. Ve způsobu, jak to udělat, musíte uniknout a dobýt spoustu překážek a pastí.

Hra je téměř čtyři roky stará a stále je to jedna z nejlepších her dostupných na platformě Android.

[GooglePlay url = ””/]