Stáhněte si aplikaci TWRP Manager je jen pro vás!

October 20, 2022 0 By gaaxo

Kdykoli přemýšlíme o vlastním nástroji pro obnovení pro Android, jediná jména, která udeří do naší mysli, jsou ClockworkMod a TWRP. Vývoj prvního a pouze pro roky je vlastní zotavení jedním z největších jevů ve světě Androidu. Vždy bychom byli vděční úžasným vývojářům jako Koush a Chainfire, kteří učinili Android tak příjemným a tak plným dobrodružství. Jednoduše odemkli skutečný potenciál našich zařízení.

Jen přemýšlejte o tom, jaké by to bylo, kdyby neexistovaly žádné vlastní ROM nebo mody! Opravdu velmi nudné! Snížení obrazovky raných vydání CWM Recovery ukazuje, že ačkoli to způsobilo, že vlastní aktivita byla barevná, jeho vlastní vzhled byl nudný a funkce, které měl omezené. Jak čas uplynul čas, byl tento starý kapitol požehnán spoustou pokročilejších funkcí a dotykové podpory, ale jedna věc, která se nezměnila, byl nudný vzhled. Dnes jsou například někteří vývojáři, jako je Philz, kteří se těžko snaží přidat do CWM více funkcí a učinit to také ohromující.

Myšlenka elegantně vypadajícího vlastního zotavení s vylepšenými funkcemi však nejprve zasáhla příchod nového nástroje pro obnovení z projektu obnovy Teamwin. TWRP využívá velké obrazovky smartphonů Android ohromujícím způsobem. Aby se zabránilo nehodám provedeným náhodným dotykem, obsahuje ohromující posuvník, který potvrdí akci před jejím skutečně provedením.

Opravdu chápete zotavení TWRP?

Chcete -li se dozvědět více o zotavení TWRP a seznámit se se všemi jeho funkcemi, nezapomeňte si přečíst náš úžasný článek:

Obnovení TWRP – prozkoumané a vysvětleno!

Přečtěte si také: Nainstalujte své oblíbené vlastní zotavení na zařízení

Existuje tolik věcí, které je třeba milovat o TWRP, a pokud máte toto zotavení nainstalováno na vašem zařízení, dnes jsme přišli s úžasnou aplikací s názvem TWRP Manager, která usnadňuje použití vašeho vlastního zotavení. Říkám snadné, protože nemusíte ani zavést zařízení do režimu obnovy. Znamená to žádné vypnutí, žádnou tyranii na chudých tvrdých klíčích. V normálním režimu můžete použít všechny funkce TWRP přímo na vašem zařízení.

Správce TWRP může provádět úkoly, jako je instalace, zálohování, obnovení a otírání zařízení pomocí TWRP. To využívá skript OpenRecovery k dokončení těchto akcí. Aplikace je k dispozici zdarma na trhu.

[GooglePlay url = ””]
Nyní je to opravdu velmi užitečná aplikace pro ty, kteří často využívají zotavení. Ušetří spoustu času a bolesti, zatímco provádíte běžné věci pomocí zotavení. Doufáme, že se vám tato aplikace líbí a pokud to uděláte, proč s námi nesdílí své myšlenky!

Na zdraví!

Musí si přečíst: Nainstalujte aktualizace OTA na přes Sideload & Recovery ADB