Nezkoušejte to doma: iPhone 6s vs Hot Molten Tar [Video]

April 4, 2023 0 By gaaxo

věřte tomu nebo ne, internet, stejně jako zejména YouTube, provádí podrobný úkol uspokojit potřeby těch, kteří chtějí, aby to chtěli Podívejte se na osobní inovační gadgety, které jsou zničeny v jednom nebo druhém typu. Zavedení každého nového hlavního smartphonu od Apple nebo Samsung obvykle vidí řadu slavných kanálů, které kontroluje, kolik zneužívání může hardware trvat, než se úplně rozbije. Skoro všichni byli svědky opakovaně iPhone na beton, ale jak je to spravedlivé, když je k dispozici v kontaktu s horkým roztaveným dehtem?

TechRax je na internetu relativně známý název, oblíbený pro neustálé brutalizaci chytrých telefonů poháněných iOS Apple pro potěšení diváků. V minulosti jsme ho viděli, jak běží přes iPhone s vozidlem a dokonce i tankem, vroucí jeden až do bodu zničení, střílí na jednu a dokonce i využití foukacího činu, aby přesně zjistil, jak moc to zneužívání může Vezměte si, než to poskytne. Tentokrát kolem, můžeme přesně vidět, jak se Apple iPhone 6s drží proti pánvi vroucího horkého, kouřícího černého dehtu. Jo, vroucí dehet.

Téměř skončilo jako morbidní zvědavost vidět, že tyto nákladné gadgety jsou zničeny novými i zajímavými způsoby. Předběžné nalévání roztaveného dehtu pokrývá většinu iPhone 6s, přičemž spodní rohy jsou stále na obrazovce spolu s trochou nahlédnutí slavného tlačítka domu se senzorem Touch ID. Druhá pomoc černých věcí řeší, že absolutně ponořením iPhone do tekutiny zkázy. Buďme upřímní, bez ohledu na to, jak dobře je iPhone postaven, nikdy se nezjistil bez úhony proti horkému roztavenému dehtu, ale spravedlivé to bylo mnohem lépe, než si dokážete představit.

Po otočení gadgetu a zakrytí záda se pak stává čekací hrou na dehtu na skvělý, takže jej lze vyčistit. K dispozici je nějaké viditelné poškození obrazovky a hardware se nekončí, protože tlačítko napájení i tlačítko House byly ucpané a také dehet nepoužitelné. Ze strukturálního hlediska by se však zdálo, že iPhone byl zápasem pro vroucí horké černé věci.

Programu bychom to nenavrhovali s vaším zařízením, ale stále je to fascinující sledovat.

Nezkoušejte to doma, lidi. Byli jste varováni.

(Zdroj: TechRax [YouTube])

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.