Triky, jak zlepšit vaše Google nyní

April 13, 2023 0 By gaaxo

Google nyní byl poprvé zahrnut do Android 4.1 a protože pak, osobní asistent společnosti Google prošel velmi dlouhou cestu. Vím však, že řada jeho rysů zní matoucí nebo docela nepříjemně používat. Tady jsme s návrhy, které ukazují opak. Sledujte triky, abyste zlepšili váš Google.

Od návrhů, jak používat „nyní na kohoutku“, až po aplikaci, která vám pomůže představit vaše vlastní příkazy, zde jsme, v nákupu, abychom vám pomohli zlepšit váš Google nyní.

Commanddr for Google nyní

Začněme s aplikací, která vám umožňuje důkladně přizpůsobit vaše zkušenosti Google. S CommandR si můžete přidat vlastní příkazy Google. Tato aplikace je zcela zcela zdarma a nevyžaduje přístup root při nákupu.

CommandR umožňuje vybrat ze sady vestavěných příkazů, které mohou ovládat baterku a mnoho dalších hardwarových přepínačů nebo nainstalovaných aplikací. Poté, co vyberete akci, kterou chcete přidat, můžete ji aktivovat jako jakýkoli jiný příkaz Google Now. Například jednoduše řeknu „zapnout baterku“ aktivovat Flash zařízení. Podívejte se na třetí část níže pro mnohem důkladnější návod.

Možnosti s touto aplikací se však nezastaví. Uživatel může navrhnout a hlasovat o nových příkazech, které jsou později vyhodnoceny vývojáři a přidány do aplikace. Můžete také přidat nativní příkazy s integrací plug-in Tasker.

Nyní na kohoutku

Vážně, stačí použít nyní na kohoutku. Tato funkce byla integrována do OS s přidáním verze 6.0 Marshmellow. Chcete-li to zapnout, musíte se jednoduše dotknout a podržet tlačítko domů a postupovat podle pokynů na obrazovce.

Doporučuji používat nyní na kohoutku, kdykoli se na obrazovce objeví něco zájmu. Ať už se jedná o název filmu nebo bod zájmu, nyní na kohoutku poskytuje různé užitečné informace, návrhy a dokonce i možnosti rezervace pro prakticky cokoli, co je na vaší obrazovce.

Dostupnost hlasu pro Google

Udělejte Google nyní jednodušší používat povolením hlasových příkazů z libovolné obrazovky v telefonu. Tato funkce s přidáním Commandr vám nejen pomůže bezproblémově ovládat funkce telefonu (software i hardware), ale také získá informace, aniž by se dotkl vašeho smartphonu. Pro kohokoli, kdo tam jezdí, vám tyto návrhy pomohou zajistit, aby vaše výlety byly bezpečnější. Při jízdě nepoužívejte svůj smartphone.

Chcete -li aktivovat hlasové příkazy „OK Google“ z jakékoli obrazovky, postupujte podle těchto snadných pokynů:

Otevřete aplikaci Google

Vlevo nahoře klepněte na nabídku> Nastavení> Voice> Detekce „OK Google“

Zaškrtněte políčko vedle „z libovolné obrazovky“ nebo „vždy zapnuto“

Mějte na paměti, že nastavení „z jakékoli obrazovky“ se může vyhnout jiným hlasovým službám, které používají horká slova nebo probudí příkazy z práce. Ještě více pokynů sledujte odkaz níže hlavu na stránku podpory Google.

Máte nějaké další triky k přidání? Pomohl vám tento krátký článek zlepšit vaše vyhledávání a funkčnost telefonu? Neváhejte zcela komentovat níže.