UltraSN0W 0,92 Oprava loga poskytovatele pro odemknutí iPhone 3.1.2 Firmware

March 22, 2023 0 By gaaxo

IPhone Dev-Team nakonec vydal příslušnou pracovní opravu, která na odemčeném firmwaru iPhone 3.1.2 opravuje název poskytovatele nebo logo. Pokud jste věznili iPhone s iPhone pomocí PWNageTool 3.1.4 a poté jej později odemkli ultrasn0w, měli byste zjistit, že chybělo jméno nebo logo na levé straně horní strany podmínky. To bylo spuštěno kvůli pochopené chybě v UltraSn0W a také čistě kosmeticky, což znamená, že váš telefon pokračoval v práci i bez zavedeného loga poskytovatele. Dříve jsme se skládali o opravě této chyby, ale bylo to mnohem více řešení než vhodná oprava. Dnes však Dev-Team vydal UltraSn0W 0,92, který tento problém vyřeší. Dodržujte níže uvedené kroky a upgradujte telefon na nejnovější verzi UltraSn0W.

Poznámka: UltraSn0W 0,92 může odemknout iPhone 3G a 3GS pouze pomocí modemu firmware (Baseband) verze 04.26.08, na rozdíl od Blackra1N s blacksn0w, který může odemknout nejnovější modem firmware (Baseband) 05.11.07. Pokud je váš iPhone 3G/3GS na čísle 05.11.07 Baseband, můžete si prohlédnout náš průvodce BlackSN0W, který je zveřejněn zde.

Krok 1: Začněte „Cydia“ na vašem iPhone a dotkněte se na kartě „Spravovat“ na spodní straně. Nyní se dotkněte „zdrojů“, jak je vidět na snímku obrazovky níže:

Poznámka: Jednotlivci T-Mobile by měli před instalací ultraSN0W deaktivovat 3G.

Krok 2: Dotkněte se „Upravit“ a poté na „Přidat“. Budete vyzváni, abyste přešli do zdroje adresy URL, jak je vidět na níže uvedeném obrazovce. Zadejte „“ a dotkněte se „Přidat zdroj“.

Cydia nyní okamžitě aktualizuje vaše zdroje tím, že dodržuje řadu automatizovaných kroků.

Krok 3: Když bylo úložiště úspěšně přidáno, procházejte pro „ultrasn0w“ v Cydia a nastavte tuto aplikaci. Nejnovější verze 0,92 této aplikace okamžitě odemkne váš iPhone, abyste se ujistili, že jej můžete využít s jakýmkoli typem poskytovatele s příslušným názvem/logem poskytovatele.

Ti z vás, kteří již mají nainstalovanou starší verzi UltraSn0W, se měli jen dotknout tlačítka „Modifikovat“ vpravo nahoře, dodržováni tlačítkem „Upgrade“, jak je vidět na níže uvedeném obrazovce:

Krok 4: Nyní jen restartujte svůj iPhone. Voila! Nyní byste měli mít zcela odemčený iPhone na firmwaru 3.1.2 s příslušným názvem nebo logem pro svého dopravce!

UltraSn0W 0,92 bude později přenesen do úložiště. Procházejte to na Repo666, pokud to nemůžete objevit v Musclenerdově repo.

Také byste se mohli rádi podívat na dodržování průvodců:

Jak: Útěk z vězení váš iPhone s PWNagetool 3.1.4

Jak: Opravte vaše mobilní síťová data na firmwaru iPhone 3.1.2

Jak: Jak přesně chránit váš iPhone Jailbroken před hackem SSH

Jak: Oprava oznámení push na iPhone 3.1.2 Hacktivated

Můžete se mnou dodržovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech posledních útěk z vězení iPhone a také odemknutím vydání.

Neváhejte úplně a zeptejte se mě na jakýkoli typ obav přímo zde, který by se měl při odemčení iPhone s ultraSn0W 0,92 narazit na jakýkoli typ problémů.