Stáhněte si Vodafone Wise V8 Stock Tapety

October 30, 2022 0 By gaaxo

Vodafone, primárně chápaný jako telekomunikační operátor v Indii, zakládá smartphony v západních zemích a také nejnovější smartphone od Vodafone se jmenuje jako Vodafone Wise V8, který je k dispozici v Vodafone Wise Série vlajkových smartphonů.

Pokud jde o specifikace Vodafone Wise V8, gadget obsahuje 5,5palcovou obrazovku Full HD s rozlišením 1920 x 1080 pixelů spolu s poměrem prvku 16: 9. Kromě toho je gadget poháněn čipovou sadou Qualcomm Snapdragon 435 a zahrnuje 3 GB RAM a 32 GB skladování interiéru, které je rozšiřitelné až 128 GB.

V oddělení kamery má Vodafone Wise V8 na zadní straně hlavní kameru 16MP spolu s 8MP sekundární kamerou na přední straně. Vodafone Wise V8 běží na Android 7.1.1 Nougat a gadget má 3000 mAh nevyjímatelnou baterii, která je schopna trvat nejméně jeden den při typickém použití.

Stáhněte si tapety Vodafone Wise V8

Vodafone nedávno představil nejnovější smartphone z firmy v řadě Vodafone Wise, který se pojmenoval jako Vodafone Wise V8. Pokud jde o Vodafone Wise V8, je to nástupce Vodafone Wise V7 a také se stává nejnovějším vlajkovým smartphonem od Vodafone.

Když mluvíme o spuštění Vodafone Wise V8, pochopili jsme, že Vodafone je nadcházející OEM, který je primárně telekomunikační nosič. Vodafone však přesně představil smartphone od jiných OEM, představil Vodafone svůj nejnovější gadget se speciálně navrženými tapetami na zásoby, které byly společností spojeny v gadgetu.

Pokud jde o tapety Vodafone Wise V8, na Vodafone Wise V8 je celkově 12 tapet, stejně jako tapety, které jsou nabízeny v rozlišení plného HD při velikosti pixelů ve výši 1920 x 1080 pixelů, což je přesně stejné jako gadget, což je přesně stejné jako gadget. je sdružen s moudrým V8 od Vodafone.

Když jsme mluvili o stahování tapet z Vodafone Wise V8, připojili jsme každou z 12 tapet nabízených z níže uvedeného gadgetu, abychom se ujistili, že se můžete podívat na tyto tapety, stáhnout je do svého gadgetu, abychom je uložili do vašeho gadgetu Pro budoucí využití. Kromě toho jsme pro tento gadget bavili také data ZIP a také si můžete stáhnout data ZIP těchto tapet z níže uvedené části odkazů ke stažení.

Stáhnout odkazy

Vodafone-Smart-V8-Stock-Wallpapers.zip | Zrcadlo

Stáhněte také

Tapety HTC U11 Life Stock

Redmi 5 plus tapety

Vivo X5 max tapety

Tapety Stock Blade V8