Stahování: Aplikace založená na ARKIT založená na ARKIT LEGO AR Playgrounds pro iPhone a iPad vydaná

March 1, 2023 0 By gaaxo

Lego Ninjago Arkit App oficiálně představila na kompatibilních zařízeních iOS. Vydání přichází sedm měsíců poté, co firma poprvé škádlila platformu během shromáždění WWDC v Apple 2018 v Kalifornii.

S tímto konkrétním stvořením Lego vzal fascinující takt, který nezahrnuje snahu vzít ikonické cihly Lego do digitálního světa. Místo toho podnik doufá, že přesvědčí rodiče i spotřebitele, aby nakupovali více cihel než dříve tím, že budou mít digitální svět, ve kterém může fyzický i rozšířený svět spolupracovat na produkci nových i dechberoucích zážitků.

Tento přístup zajišťuje, že lidé všech věkových skupin se stále komunikují s ohromujícími fyzickými cihlami LEGO a stále stále produkují, že v rámci této cesty také přijímají sílu inovací.

Samotná aplikace je velmi přátelská k dítěti a byla vyvinuta pod stylem LEGO ninjago, aby měla konkrétní funkce:

Pomocí prominentního tématu Lego Ninjago toto první hřiště využívá AR inovace k nalezení vybraných fyzických sad LEGO Ninjago Dragon Hunters a také je oživit se zajímavými efekty, animacemi i interakcemi.

Hra využívá podporu více uživatelů v technologii Apple Arkit, což umožňuje dvěma hráčům propojit a hrát spolu ve stejném sdíleném prostoru.

Uživatelé se mohou spojit i spojit s přítelem, aby bojovali proti lovcům draků, sdíleli power-up a 3D aktiva, vytvářet strategie, které odolávají nekonečným vlnám lovců draků a dokonce porovnávají vysoké skóre s přáteli.

Kromě toho, že má klíčová sada funkcí, které podporují fúzi fyzické s digitálním a také přinášením týmové akce i partnerství do záhybu, má aplikace Lego Arkit také pět úrovní, které lze hrát bez jakéhokoli typu fyzického hardwaru LEGO Nebo se zakoupené cihly, což znamená, že k poskytnutí této inovace není nutné žádné další peněžní výdaje.

Lego se rovněž rozhodl proti jakémukoli typu nákupů v aplikaci nebo reklamnímu materiálu ve hře od třetích stran. Ti, kteří se chtějí zahrnout do tohoto rozšířeného světa, budou vyžadovat kompatibilní zařízení ARKIT, což znamená, že budete vyžadovat iPhone 6s nebo novější nebo iPad 5. generace nebo novější. Hru si můžete stáhnout z níže uvedeného odkazu.

(Stáhnout: Lego Ar Playgrounds pro iPhone a iPad z App Store)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Jak snížit iOS 12.1.1 na iOS 12.1

Stáhněte si iOS 12.1.1 Konečné odkazy na IPSW a aktualizaci OTA pro iPhone i iPad

iOS 12.1.1 Závěrečné změny, poznámky k vydání a funkce: Zde je to, co je nové

Útěk z vězení iOS 12.1.1: Podrobnosti Apple Ian Beer Jailbreak Exploit v nejnovějším firmwaru

Útěk z vězení iOS 12.1 / iOS 12 Update: Readaway s karanténou vydán na veřejnost

Útěk z vězení iOS 12.1.1 / 12.0.1 / 12 na iPhone i na iPad [aktualizace stavu]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.