Selhání týdne: New HackerSpace Burglarized dny před otevřením

June 20, 2022 0 By gaaxo

začínajícím novým hackerspace ze základu je skličující úkol. Než budete dokonce věřit o zábavných věcí, jako jsou nástroje, stejně jako prostor, máte tunu sociálního inženýrství. Objevování podobně smýšlejících lidí s pohonem, stejně jako nadšení pro vidění práce je velkým překážkovacím blokem, kde spousta projektů váhám. Pokud se dostanete kolem, pak zjistit obchodní strukturu, stejně jako získávání finančních prostředků společně začít stavět něco může být obtížné, stejně jako regionální povolení, stejně jako neomezená červená páska, která se vždy zdá, že jdou spolu s ničímým nebo inovativním .

Ale nakonec magický den přichází pro vaši skupinu, aby otevřela dveře na novém hackerspace, možná s otevřeným domovem nebo nějakou událostí přinést sousedství, stejně jako možná šustění některých platebních členů. Musí to být potěšená příležitost, nicméně pro nový hackerspace poblíž Houstonu, velká úvodní událost byla zmařena, když zloději se rozpadli do oblasti, stejně jako vyčistit všechny své dny nářadí před otevřením.

Pokorné začátky

To musí být naprosto srdcervoucí pokorným výrobcům pokorného, ​​Texasu. Jeden z zakladatelů, [Jeremy Southard], sdílel svůj příběh z běomutí s Hackadayem na linii Idea. Po měsících plánování, stejně jako přípravy, byla připravena nová oblast pokorných výrobců ve starém obchodě starožitnosti. Nástroje byly zakoupeny nebo darovány, včetně 40 W laserové frézy, stejně jako hodně bezdrátových elektrických nástrojů. Ve středu, [Jeremy] přišel do oblasti, aby zjistil, že dveře byly nuceny, stejně jako téměř cokoliv bylo přijato. Zvědavě, zloději zanechali 3D tiskárny, nicméně cokoliv jiného bylo pryč.

Nástroje pokorných výrobců před …

stejně jako po vloupání.

Skupina vykonává ztráty mnohem více než 5000 USD, strmá cena platit za oblast, která právě začíná. Přesto, oni slibují, aby otevřeli příští týden s tím, co mají, které obdivujeme. Začali kampaň Gofundme, stejně jako jsme motivovali každý jednotlivec, kteří se dostali dovnitř a pomáhat těmto lidem. To, co bych však rád šel, je přesně to, jak se to počítá jako přestávka práce v týdnu, stejně jako to, co hackerspace členové, stejně jako vlastníci obchodu mohou zjistit o ochraně svých vlastních věcí od chůze.

Co se pokazilo

Je to jednoduché, že v pondělí ráno quarterback něco takového, jako je to stejně jako poukazovat na to, co udělali špatně, začneme začít kontrolou toho, co dělali správně. Z pohledu budovy si vybrali, není nic značného vzniku podezření. Zdá se, že se nenachází v konkrétní čtvrti zločinu. Nicméně vypadá, může být podvádět, stejně jako věřit jako zločinec je obvykle nejlepší způsob, jakým zabránit tomu, aby se obětí konce.

Objevil jsem dlouhý záda – obtížná metoda – že zločinci chtěli dělat jejich službu, jak je to možné, stejně jako opustit své volby otevřené za to, že rychle se dostanete. V tomto ohledu je tato budova nejlepším cílem – jednoduchý přístup z cesty, ale rychle není pozorovatelný. The road out front is a freeway, with drivers not likely to notice a quick crowbar task on the front door. when inside, the thieves had all the time in the world to work, plus a significant garage door in back away from prying eyes. They might have pulled a van up, loaded whatever under cover, as well as booked out of there in a hurry along any type of of the residential roads behind the building. Kdyby byli nějak objeveni nějak, lesy používaly možnost útěku pěšky. Stejně jako vynikající, když se budova vypadala, byla to opravdu nejlepším umístěním kloubání.

Ale co bezpečnostní systém? Ve své poznámce pro nás, [Jeremy] vysvětlil, že zatímco plná bezpečnost s dálkovým monitorováním ještě nebyla instalována v prostoru, přijímali postupy pro zajištění jejich aktiv. The group had installed IP cameras to enjoy the auto parking great deal as well as the interior, recording events to the cloud. Je smutné, že zloději byli schopni objevit slepou oblast v Auto parkovací parkovací ochranu kamery, která jim umožnila snížit moc. To jim poskytlo bezplatné odlety na přední dveře, stejně jako když uvnitř zabili router, aby zastavil další vačku od vysílání nebo ukládání libovolného typu obrázků.

“Look Ma, no wires to cut!”
The lesson right here is that safety assets are only assets if they’re connected. Cheap, tough IP cameras are a excellent addition to a safety plan, however if they can be defeated with a pair of cable cutters, you haven’t improved your safety posture much. It pays to look at your cameras as well as discover methods to path wires to stop tampering. as well as it doesn’t have to be a hardened enclosure — just routing wires inside a soffit like I did for the IP cam on my home (pictured right) may be enough. Of course, knocking the cam down with a baseball bat or jUST odšroubování WiFi antény by ji porazilo. Možná, že požadavek na to podívat.

Je vaše oblast bezpečná?

Kdybych měl jednu kritiku pro pokorné tvůrce, nebylo by se snažil najít průmyslový alarmový systém ideální z netopýra. Chápu, že je těžké upřednostnit něco takového před získáním nástrojů, stejně jako oblast dohromady – koneckonců, to je to, co bude řídit členství, nikoli panel s blikanými světly na zdi u dveří. Alarm však zajistí věci, které záleží na prostoru, stejně jako nakonec náklady na instalaci systému, stejně jako majícího sledovanou, se budou zdát jako malá modifikace ve srovnání s perspektivou ztratit všechno.

Ať už máte alarmový systém nebo ne, na holé minimum dlužíte svým členům, aby provedli nějaký typ bezpečnosti auditu. Procházka kolem, wiggle dveří knoflíky, zkuste vynutit otevřený Windows – hledat slabé body. Vynikající koncept je získat ještě jednu sadu očí na své místo, nejlépe někdo, kdo není členem, takže je zde méně možností zkreslení. Bylo by ještě mnohem lepší, pokud by vaše regionální donucovací společnost mohla udělat procházku s – nic bije, že má někoho, kdo skutečně vyšetřil rezidenční vlastnictví trestné činy, které vám poskytnou upřímné vyhodnocení toho, co jsou vaše slabé oblasti.

Je to nešťastné specifikace záležitostí, kdy musíme trávit čas, stejně jako zdroje, které by přestali lidi od strachu, ale je to pravda života. Ztráta zkušená touto skupinou je těžké vzít, ale možná odhlášení, co dělali ideální, stejně jako to, co se pokazilo, pomáhá ostatním oblastem bezpečné. Chladné pohodlí pokorných tvůrců, možná je však mnohem lepší než nic.