Zaměstnanec Apple předvádí svou novou aplikaci pro nalezení kupujících v obchodě

June 4, 2023 0 By gaaxo

, když Apple začal otevírat své maloobchodní prodejny cihel a malty; Spousta přemýšlení, že někdo ve společnosti pil příliš mnoho Kool Aid. Nikdo nechtěl chodit do obchodu a získat počítač, že?

Ukazuje se, že ano, a lidé to dělají právě ve svých houfech od té doby.

Apple nejen otevřel dosud přes 300 obchodů po celém světě, ale také se jim podařilo proměnit zákaznický servis na něco uměleckého formy a jejich obchody jsou kulaté považovány za to nejlepší z nejlepších, když se týká zkušeností zákazníků.

Apple však na svých vavřínech spočívá a pravidelně se snaží zlepšit zážitek pro ty, kteří vstoupili do obchodu Apple. Součástí tohoto zlepšení je personál System Apple Store, který používá ke sledování zákazníků v jejich obchodech a jak vědí, kdy se kupující snaží najít pomoc.

The New York Times dostal nahlédnutí do toho, co se děje v obchodě, přičemž jeden zaměstnanec Apple předváděl nové systémy sledování zákazníků založené na iPodu, které se používají po celém světě.

Nový systém, který běží na iPod Touch, naznačuje, že zákazníci si mohou koupit produkt online nebo pomocí aplikace pro bezplatné aplikace App Store a poté, co jsou tam, aby jej vyzvedli. To pak označí na dotecích iPodu zaměstnanců, což jim umožňuje pomoci zákazníkovi co nejrychleji.

Podobná technika se bere s novými popisy produktů založených na iPadu, které najdete vedle každého produktu v obchodě. Klepnutím na ikonu na obrazovce, která volá zaměstnance, zašle oznámení o stejném doteku iPodu, na které bylo uvedeno dříve, s umístěním zákazníka také odesláno do zařízení.

Podle dotazovaného zaměstnance Apple – byl jmenován v článku NYTimes, i když si nejsme jisti, zda Apple bude příliš nadšený zaměstnancem popisující fungování obchodu pro tisk – cílem toho všeho je zastavit zákazníky, kteří se cítí pronásledováni, umožnit jim požádat o pomoc, když ji potřebují.

Tato funkce umožňuje kupujícím požádat o pomoc, když se cítí pohodlně, na rozdíl od jiných maloobchodních prodejen, kde jsou zákazníci pronásledováni zaměstnanci, kteří touží po prodeji

Je skvělé vidět, že i když se obchody Apple zvyšují rušnější a rušnější, Apple se zaměřuje vždy na zákazníka.

Pokud jen každý jiný obchodník pracoval totéž.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.