Jak získat vzdálenou hru PS4 na jakémkoli telefonu nebo tabletu Android [Tutorial]

February 25, 2023 0 By gaaxo

Zde je návod, jak získat funkci vzdálené hry PS4 a aplikaci pro práci na jakýchkoli hrách s chytrým telefonem nebo tabletem Android Android a přehrávání PlayStation 4. Zde najdete mnohem více podrobností a úplného průvodce krok za krokem.

Vývojář vydal port aplikace pro dálkové hry PS4 Remote Play, který lze snadno nainstalovat na jakémkoli zařízení, zakořeněné nebo nezakořeněné. Pokud však chcete připojit duální šokový řadič k telefonu nebo tabletu Android, bude vyžadován přístup root.

Existují dva způsoby, jak získat vzdálenou hru PS4 s podporou duálního šoku, a to buď pomocí zotavení nebo pomocí manuální trasy. Poskytli jsme obojí. Vývojář také zahrnoval dvě verze souborů ZIP pro blikání na kořeněném telefonu. „Normální balíček obsahuje vše: Aplikace Remote Play, aplikace DualshockManger a soubory vyžadují zobrazení ikony vzdálené hry PS4 pod kartou„ Připojte se k PS4 “v aplikaci PlayStation. Minimální balíček zahrnuje pouze aplikaci vzdálené hry. “

Požadavky:

Android 2.2 a vyšší běží na smartphonu nebo tabletu.

Přístup root (volitelné).

Nainstalováno vlastní obnovení (volitelné).

Stáhněte si soubor zip na instalaci vzdáleného přehrávání odtud nebo odtud minimální soubor zip na dálku (pro kořenová zařízení).

Odtud odtud vzdálená hrací port.

Řídicí jednotka dvojitého šoku (volitelné).

Metoda bez kořenů (bez podpory duálního šoku)

Krok 1: Zde není nutný žádný přístup kořenů, jednoduše si stáhněte soubor APK pro dálkové hry (propojený výše) a načtěte jej do telefonu nebo tabletu.

Metoda kořenů (s podporou duálního šoku)

Krok 1: Stáhněte si soubor zip podle vašeho výběru z výše uvedeného odkazu a zkopírujte jej do kořene úložiště zařízení Android.

Krok 2: Zapněte zařízení a restartujte do režimu obnovy.

Krok 3: Ujistěte se, že se zaujme zálohu Nandroid, a když je to provedeno, jednoduše zasklíme soubor ZIP zkopírovaný do zařízení Android a restartujte jej.

Krok 4: To se stalo, přejděte přes obchod Google Play a nainstalujte jak aplikace PlayStation, tak aplikace Sixaxis Controller.

Krok 5: Musíme vytvořit MAC adresu s duálním šokem, takže s ní spárujte s PC pomocí SixaxiSpairtool. Jakmile je spárován, poznamenejte si adresu MAC a zadejte adresu v aplikaci řadiče Sixaxis pro Android.

To je vše, jsi hotovo!

Manuální metoda

Krok 1: Chcete -li začít, stáhněte si jeden ze souborů ZIP a extrahujte obsah. Zkopírujte extrahovanou složku do telefonu nebo tabletu.

Krok 2: Nainstalujte správce souborů podle vašeho výběru, který má kořenový přístup.

Krok 3: Zkopírujte nebo vydejte adresář dualshockmanager.apk na ‘/System/App ‘a nastavte autorizaci souboru na RW-R-R. Pokud spustíte Lollipop, musíte vytvořit složku s názvem DualshockManager v ‘/System/App/’a poté na něj zkopírovat APK.

Krok 4: To provedeno, krok nebo zkopírujte následující soubory do adresáře ‘/dat/dalvik-cache/’ (‘/data/dalvik-cache/rameno’ pro Lollipop) a nastavte autorizaci pro všechny soubory na RW-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-R-RE .

data@app@com.playstation.remoteplay-1.apk@třídy.dex

Data@sdext2@com.playstation.remoteplay-1.apk@class.dex

System@app@dualshockmanager.apk@class.dex

Krok 5: Zkopírujte nebo zkopírujte následující soubory do adresáře „/system/etc/oprávnění/“ a nastavte autorizaci pro všechny soubory na RW-R-R.

com.playstation.playStationCertified.jar

com.playstation.remoteplayident.jar

Krok 6: Téměř jsme tu hotovi. Restartujte telefon a nainstalujte výše uvedený soubor APK na dálku.

Krok 7: Nainstalujte aplikaci PlayStation z obchodu Google Play a máte hotovo!

Pro další informace a řešení problémů, s nimiž se setkávají problémy s běžeckými zařízeními Lollipop, přejděte do vlákna fóra propojeného u níže uvedeného zdroje.

(Zdroj: XDA-Developers)

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.