Pokud jste pravidelným čtenářem tohoto webu, můžete nahrávat hovory Skype na svém iPadu

January 25, 2023 0 By gaaxo

, pravděpodobně jste si vědomi Skype pro iPad, který se včera dostal do Skype pro iPad. Přestože je mnoho uživatelů spíše plnohodnotné, může se zajímat, jak nahrávat hovory pomocí této služby, protože v současné době není k dispozici žádný konkrétní nástroj. Ukázalo se, že je to docela jednoduché, dokonce zřejmé. Zvědavý? číst dál.

I když existuje mnoho nástrojů Skype Recording je k dispozici na tradičních počítačích a používané mnoha podcastery, nahrávání volání z krabice pomocí zařízení iOS zatím není možné. Naštěstí můžete použít nástroj tak jednoduchý jako hlasový rekordér k zachycení vašich zvukových volání Skype v rozumné kvalitě. Jakmile jste nainstalovali nástroj podle vašeho výběru, vřele doporučujeme rychlý hlas (který můžete chytit odtud), vše, co musíte udělat, je sledovat několik kroků:

Krok 1: Spusťte Skype a spusťte požadovaný hovor, jako byste normálně.

Krok 2: Přepněte od Skype, spusťte svůj rekordér a spusťte nahrávání. Mějte na paměti, že před tímto bodem nebude nic zaznamenáno.

Pokud si přejete, můžete začít nahrávat nejprve a začít pouze nahrávat, opravdu není žádný rozdíl. Jak jste si možná již uvědomili, tato metoda je neuvěřitelně primitivní, protože jednoduše používá vestavěný mikrofon a reproduktor vašeho zařízení k zachycení toho, co se děje, neexistuje žádná skutečná integrace Skype. I když by to mělo fungovat podle očekávání, pokud používáte vestavěné reproduktory vašeho zařízení, nebude to fungovat, pokud jsou vaše sluchátka zapojena, protože nic nebude přehráno pomocí externího reproduktoru, a proto mikrofon iPadu nebude schopen zachytit to. Jakmile budete hotovi, můžete připojit iPad k počítači, abyste exportovali zvukový soubor, který jste právě zaznamenali, pokud má velikost pod 5 MB.

Nové metody se určitě brzy objeví, ale pro 1denní aplikaci je to nejlepší, co může získat. To je samozřejmé, že ještě nejste schopni nahrávat videohovory, pouze zvuk. Pokud však chcete na cestách nalepit zvukový podcast, může to být nejlepší řešení po nějakou dobu.

Aplikace Skype pro iPad, která podporuje videohovory přes Wi-Fi, mimo jiné, je k dispozici zdarma od iOS App Store.

(přes Labnol)

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google a Apple.