VFD trubkové hodiny vyvinuté využití protoboard, stejně jako volně formované PSU

July 30, 2022 0 By gaaxo

[James Glanville] složený v zobrazení jeho nejnovějšího projektu trubek. Je to hodiny využívající šest trubek IV-3 VFD. Kromě trubkových obrazovek se úloha prominentně představuje modrou 3D vytištěnou situaci, která se skrývá všechny trávicí trakt z rozvojů včetně Stellaris Launchpad, který pohání hodiny.

Když už mluvíme o vnitřnosti, budete se chtít podívat s několika dalšími zprávami [James ‘] další zprávy. Jeho první zápis na těchto hodinách vykazuje protoboard, stejně jako pájení po bodu až po bodu, což činí trubky fungovat. Pomoci zjednodušit věci, které šel s MAX6921 VFD Chauffeur čipem. Namontujel to styl mrtvého chyby na svém vlastním kusu protoboardu, stejně jako pak pájený všechny požadované spojení s větším hunkem drží trubky. Je zde také fascinující publikace, které podrobně popisují napájení přepínače, které rampy usb 5V napájení veškeré metody stejně jako 50V využívaných pro řízení displejů.

Pokud bys takový, tak byste měli zkontrolovat prvního VFD hodiny, které postavil. Doporučili jsme ho, zatímco zpátky do odkazu.