Crazy Deal: Robovac 15c je dnes 155 $, sbalte jej s Echo Dot za pouhých 5 $ navíc [pouze dnes]

April 2, 2023 0 By gaaxo

, když nastane příležitost získat významnou slevu na robotický vysavač, který je schopen vyčistit váš domov bez bez bez Jakákoli pomoc od vás, pak to opravdu musíte získat. A s těmito obchody to je přesně to, co můžete dokončit s Eufy Robovacem.

Kdokoli, kdo má nadšený zájem o domácí automatizaci, nebude opravdu potřebovat žádný úvod do skutečnosti, že ve vašem životě můžete skutečně získat robotické vysavače, které jsou schopny autonomně navigovat po vašem domě a uklízet se po vás, vašich dětech a vašich mazlíčcích a vašich mazlíčcích . Jednoduše je postavte na cestu s jediným příkazem a posaďte se a zobrazí se, protože užitečné malé robotické zařízení používá vestavěnou inteligenci a senzory k navigaci v místnosti, vyčištění jakéhokoli nepořádku a vyhýbání se překážkám v tomto procesu. Nabijte to a pak jej znovu postavte na veselou cestu.

Dohoda o nabídce dnes přichází ve dvou různých příchutích. Za prvé, můžete získat Eufy Robovac 15c sám s Boostiq s neuvěřitelným 44% slevou, která se na něj vztahuje. To vám dostane jednu jednotku, která byla znovu vybavena a znovu navržena jako nejtenčí a mnoho lehkých Eufy Robovac, aby se dostala na trh. Dodává se s vysokokapacitní baterií, která doručí až 100 minut čisticí akce, aniž by se muselo zabírat zpět k nabíjení. Má také externály odolné proti skrošování, aby se zajistilo, že bude i nadále vypadat nedotčeně.

Pokud však chcete pro své peníze mnohem více třesku, můžete si vybrat možnost Eufy Robovac, která je dodávána s jednou z Amazonských jednotek Echo Dot s Alexou. Samozřejmě, mít tento hardware vedle sebe jednoduše znamená, že také budete mít hlasovou kontrolu nad vysavačem, takže jej můžete položit, aniž byste se ho museli dotýkat. Jednoduše dejte Alexovi příkaz a je to na jeho veselé cestě. Obě možnosti jsou ohromující hodnotou za peníze, vytvořily by fantastický vánoční dárek a níže najdete oba:

KOUPIT: EUFY BOSTIQ ROBOVAC 15C s WiFi a upgradovaný externály z Amazonu: 195,99 $ | Původní cena: 350,69 $

KOUPIT: EUFY BOSTIQ ROBOVAC 15C BUNDLE s Echo Dot From Amazon: 200,99 $ | Původní cena: 304,98 $

Nezapomeňte jednat rychle, protože tyto ceny pravděpodobně nevydrží věčně.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhnout iOS 12.1.1 Beta 3 odkazy IPSW a OTA, TVOS 12.1.1, MacOS 10.14.2, WatchOS 5.1.2 Beta 2

Útěk z vězení iOS 12.1 Vývoj: Veškerý nedávný pokrok iOS 12 na jednom místě

Útěk z vězení iOS 12.0.1 získává novou naději, protože byla zjištěna chyba projektu Zero v iOS 12.1

Downgrade iOS 12.1 na iOS 12.0.1 na iPhone nebo iPad, tady je jak

Stáhněte si iOS 12.1 konečné odkazy na IPSW, aktualizace OTA pro iPhone a iPad

Útěk z vězení iOS 12.1 / 12.0.1 / 12 na iPhone a iPad [aktualizace stavu]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.