Ohlášeno 12palcové sítnice MacBook, přichází ve zlatém, vesmírném šedém, stříbrném, 24% tenčí než vzduch

January 11, 2023 0 By gaaxo

Apple právě oznámil 12palcový MacBook s zcela novým designem a neuvěřitelně tenkým profilem. Zde najdete mnohem více podrobností o jeho funkcích, specifikacích, ceně a datu vydání.

Funkce a specifikace:

Design

První a spousta nevyhnutelných bodů o novém MacBooku je, že je tenký; bezprecedentně. Dokáže být o 24 procent tenčí než MacBook Air, který Apple kdysi popsal jako „nejtenčí notebook na světě“, a za pouhých dvou liber to není tak objemné.

Stejně jako vzduch je jeho profil podobný klínu, takže se postupně zvyšuje do hloubky, čím blíže se dostanete k závěsu. Mezitím byla klávesnice také zcela přepracována – také v souladu s mnoha zvěsti a zprávami – s Apple, který přijímá systém klávesnice motýlů, který je tenčí, a s každým zásadním získáním vlastního individuálního LED podsvícení LED musí nabídnout mnohem příjemnější zážitek z psaní kolem dokola.

Tam, kde jsme si zvykli na příchod MacBooku ve stříbře, tento model sleduje precedens stanoven iPhone a iPad se stříbrným, Space Grey a Gold. Žádné ceny za hádání, které se prodá v nejvyšších číslech!

12palcový displej sítnice

S tak štíhlým, světlým sestavením by se zdálo téměř nepochopitelné, že Apple může zahrnovat displej sítnice, ale nějak se novým 12palcovým panelem MacBooku podaří nabídnout svěží, vysoce rozlišený zážitek podobný IMAC a MacBook Pro.

S rozlišením 2304 x 1440 je displej také hranou k okraji a zbavuje hustýho kovového rámečku, který hodně dlouho vzhledem k tomu, že je nenáviděn s MacBook Air.

Bez fanoušků

S Internals musel Apple v nákupu značně zmenšit věci, aby nový MacBook tikal. Logická deska je o 67 % menší než deska Air’s, zatímco Apple také vykopal vnitřní ventilátor. Mezitím je procesor v tomto jádru Intel M 1,3 GHz, přeplňovaný až 2,9 GHz.

Životnost baterie

Vzhledem k tomu, že logická deska je tak malá a hustá, existuje dostatek místa pro baterii a Apple tvrdí, že nový MacBook je schopen „celodenní výdrž baterie“. Díky nově navržené řadové baterie je možné 9 hodin prohlížení webového webu nebo 10 hodin přehrávání videa, a pokud tato věc skutečně může trvat celý den vzhledem k jeho tenkosti a displeji sítnice, pak je těžké být v úctě.

Force Touch Trackpad

Jednou z mnoha přitažlivých funkcí MacBook Air je nový trackpad „Force Touch“. Zcela přepracovaný systém, který se skládá ze skleněného povrchu, který podřídí čtyři senzory sil a taptický motor pod ním, který může přesně objevit množství tlaku, který se kdykoli vyvíjí. Na rozdíl od předchozích trackpadů neklikne a místo toho zahrnuje to, co Apple nazývá „Force Click“. Tyto silnější lisy trackpadu v podstatě nabízejí funkce uživatele obecně spojené s kliknutím pravým tlačítkem myši a nový trackpad obecně musí přinést bezprecedentní stupeň interaktivity na OS X. Jak je dnes prokázáno, například kliknutím na kliknutí lze použít kliknutí na sílu kliknutí v souboru Finder pro rychlý náhled. Nebo v QuickTime (a pravděpodobně jiných přehrávačů médií) může kliknout na tlačítko rychle vpřed zrychlit video. Samozřejmě si vyhrazujeme definitivní úsudek, dokud nebudeme mít šanci to vyzkoušet, ale na první pohled mohl vylepšený trackpad ověřit obrovskou vítězství pro produktivitu

Jeden port

Jinde je MacBook vybaven USB-C, což je ve skutečnosti jediným portem celého výrobce (s výjimkou konektoru pro sluchátka). Úkoly na USB, DisplayPort, Power, HDMI a VGA všechny samy o sobě, a zatímco někteří určitě tuto změnu rozhodně odmítá z Apple, protože odolávají, když MacBook Pro vykopal optickou jednotku, uložený prostor umožňuje vývoji produktu.

Cena

Základní model: 1299 $ s 256 GB SSD a 8 GB RAM. 1599 $ za rychlejší procesor a 512 GB SSD.

Datum vydání

Lodě 10. dubna.

Evolve, to je mnoho jistě s dnešním oznámením a zda bude považován za evoluční nebo revoluční, je třeba se rozhodnout.

Co však prozatím děláte z nového MacBooku? Sdílejte s námi své komentáře níže!

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.