Nainstalujte nejvíce aktuální TWRP na Galaxy Star Pro nebo Plus

January 7, 2023 0 By gaaxo

Skvělé zprávy pro majitele Galaxy Star. Pro tento gadget je nabízen současný vývoj pro TWRP a lze jej rychle blikat pomocí ODIN. Pro tuto sestavu jsou dostatečné štěstí, stejně jako variace gadgetu. Nyní majitelé gadgetů získají privilegium, aby zablokovali ROM na zakázku podle svého výběru.

Ačkoli se jedná o předběžné vydání, léčivá sestavení má všechny funkce i funkce z TWRP. Primární funkcí tohoto TWRP je to, že se vyvíjí pomocí zdroje CM 11. Proto je to mnoho pravděpodobně podporuje všechny ROM založené na CM 11 nebo dokonce výše. Výkon zálohy zatím nemusí fungovat. S navíc aktualizace zotavení však bude chyba opravena.

Navíc, využitím aktuálního sestavení TWRP, můžete na svém zařízení Galaxy zakořenit svůj akcie ROM nebo blikat jakýkoli typ kompatibilních na míru a také na základě ROM založených na akciích.

Zde je hloubkový tutoriál, který nastaví aktuální léčení TWRP na vašem zařízení Samsung Galaxy Pro nebo Plus. Než budete pokračovat, ujistěte se, že jste na akciovém firmwaru. Pokud ne, pak jej před dodržením této příručky s použitím ODIN. Začněme.

VAROVÁNÍ: Záruka může být prostor, pokud na zařízení zakořením nebo nastavíte balíčky na míru. My v Droidviews nebudeme odpovědní za žádný druh poškození vašeho gadgetu. Pokud cihla nebo poškodíte zařízení, nebudeme zodpovědní. Doporučuje se čtenáře uvážení.

Požadavky

Ujistěte se, že máte nejlepší gadget a variantu. Tento tutoriál je vhodný pouze pro varianty Galaxy Star Pro nebo Plus.

Firmware Firmware ve svém gadgetu budete potřebovat v nákupu, abyste mohli flash twrp vyvíjet níže.

Povolte ladění USB na telefonu Android.

Ujistěte se, že na počítači nainstalujete motoristy Samsung.

Stáhněte si softwarovou aplikaci 7ZIP a extrahujte data ZIP a získejte data firmwaru s příponou .tar.md5.

Ujistěte se, že jste zcela nabili zařízení Galaxy nebo alespoň 60% baterie.

Sekce stahování

Stáhnout | Obnovení TWRP v2.8.1.0 (soubor: TWRP-Recovery-V2.8.1.0.zip (6,3 MB))

Stáhnout | Odin v3.09 nebo starší

Zálohujte své aplikace i data
Navrhuje se, abyste zálohovali své aplikace, kontakty, zprávy, fotografie, videa a jakýkoli typ jiných klíčových dat uchovávaných na vnitřním ukládání telefonu. Získejte několik našich užitečných záložních aplikací z archivů DroidViews. To vám pomůže snadno zálohovat data gadgetu. Tento proces nemusí eliminovat aplikaci i data, je však velmi navrženo, aby zálohoval cokoli, než budete pokračovat.

Jak nastavit nejaktuálnější TWRP na Galaxy Star Pro nebo Plus

Stáhněte si soubor TWRP pro svůj Galaxy Star Pro nebo Plus. Pokud se jedná o soubor ZIP, extrahujte jej a získejte zotavení s příponou .tar.

Nyní vypněte telefon a spusťte jej do režimu stahování. Chcete-li to provést, vypněte svůj gadget a poté stiskněte a také podržte hlasitost dolů/nahoru + dům + napájecí tlačítka souběžně po dobu 2-3 sekund. Když uvidíte obrazovku varování se značkou žlutého trojúhelníku, stiskněte zásadní hlasitost nahoru/dolů, abyste přešli do režimu stahování nebo můžete uvést režim ODIN.

Stáhněte si požadovaná data Odin.zip a extrahujte data na počítači. Získáte soubor Odin_V3.09.Exe. Otevřete jej jako správce, abyste se dostali do okna Odin. Pokud tato verze přestane nainstalovat, zkuste použít starší verzi.

Připojte galaxy gadget k počítači pomocí kabelu USB.

Když propojujete zařízení, port ID: COM na ODIN se změní na modrou. Rovněž uvidíte „Přidáno !!“ Zpráva navrhnout úspěšné připojení.

Pokud v situaci Odin nenajde váš telefon, odstraňujte problémy:

Restartujte telefon a vypněte ladění USB a znovu jej zapněte.

Zkuste znovu nainstalovat ovladače USB Samsung.

Zkuste změnit kabel USB a propojit se s jinými porty.

Nyní klikněte na tlačítko AP na ODIN a přidejte data firmwaru (Recovery.TAR.MD5), pokud používáte starší verzi ODIN, vyberte PDA.

V části Volby zaškrtněte pouze restartování automobilu a zaškrtávací políčka pro resetování F. (V žádném typu případu nekontrolujte políčko opětovného rozdělení)

Než přejdete na instalaci firmwaru na ODIN, ujistěte se, že vše je nastaveno podle snímku obrazovky.

Nyní kliknutím na tlačítko začátek na ODIN začněte instalací.

Jakmile dostanete průchod! Zpráva o Odinu, váš gadget se restartuje. Je to ekologický signál, který označuje úspěšnou instalaci. V situaci dostanete selhání! Zpráva, ujistěte se, že jdete s veškerým postupem velmi pečlivě a přemýšlejte o výše uvedených požadavcích.

Nyní, když jste efektivně nainstalovali obnovení na zakázku, jste připraveni blikat balíčky na zakázku na gadgetu a zavést do něj s použitím přesně stejných kombinací tlačítek, jak je uvedeno výše.

Jakmile se do zotavení na zakázku, navrhuje zálohovat vaši současnou ROM. Pokud narazíte na jakýkoli typ spouštěcí smyčky nebo se vypořádáte s jakýmkoli typem systémových chyb, můžete vyzkoušet tovární resetování FRnull