4K Motion Pictures potvrdil pro PlayStation 4, připravte se na více než 100 GB stahování

May 21, 2023 0 By gaaxo

, pokud jste se skrývali za poslední čtrnáct dní, zachytíte Sonyho oznámení o PlayStation 4 minulý týden a vzhledem k tomu, že velké odhalení odhalení Ponechali docela málo prvků představivosti (jmenovitě to, jak to konzola ve skutečnosti vypadá), brady se od té doby vrtí v herních kruzích. Krátce po události jsme slyšeli o zajímavém vývoji, že i když se to nevztahuje na hry, PlayStation 4 by podporovala přehrávání videa 4K a dnes to potvrdilo Coo Phil Molyneux japonská společnost.

Aktuální stahování filmu Blu-ray při 1080p může dosáhnout rozmezí 20-30 GB, ale 4K by tento prahový bod posunul na 100 GB a za značku. V tomto okamžiku zbývá zjistit, zda je svět bezpochyby připraven na 4K, ale stejně jako jeho předchůdci s DVD a Blu-ray, PlayStation 4 bude určitě připraven spravovat tyto velké, ultra vysoce definiční soubory.

Podle zprávy o Theverge, prezident a hlavní provozní ředitel společnosti Sony Electronics Phil Molyneux potvrdil 4K video podporu na konzole, která má zasáhnout spotřebitelský trh právě včas pro odměňující prázdninové období. Samozřejmě, že ceny stále vysoké (stejně jako začátkem 1080p setu byly před těmi lety) několik obchodů, a proto jen velmi málo spotřebitelů bude mít šanci vidět 4K v těle. Molyneux slíbil divákům, že „nebudou zklamáni“ s 4K, když mluví na akci v New Yorku, a přestože ještě zbývá vidět, zda technologie-dokonce i v tomto nízkonákladovém médiu, vláknových optických světě, ve kterém v současné době žijeme – Může to proveditelně přenášet a ukládat filmy takové absurdní velikosti, je určitě vzrušující vidět, jak se Sony snaží přijmout.

Prezident a generální ředitel společnosti Sony Computer Evropy Jim Ryan se také brodil několika komentáři týkajícími se PlayStation Plus a jak najde místo v širším balíčku PlayStation 4. V rozhovoru pro blog PlayStation Ryan poznamenal, že zatímco společnost nemůže zveřejnit žádné určité podrobnosti v tomto okamžiku, Absolutně vidí PlayStation plus jako nedílnou roli v řízení vpřed.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.