IPhone 5 zasáhne police 14. října v USA, U.K, Japonsko, Francii i Německo [Zpráva]

January 15, 2023 0 By gaaxo

Podle dvou zpráv zveřejněných dnes představí Apple svůj nový iPhone 14. října v USA společně s řadou dalších zemí v seznamu.

Zprávy pocházejí od mladého chlapce brilantní zprávy v publikaci, kde zmiňují zprávu Macotakary, která prohlašuje, že další iPhone bude představen na vybraných trzích 14. října.

Datum vydání 14. října se nám zdá být poměrně pravděpodobné, zejména v důsledku oficiálního prohlášení společnosti Apple o jejich mediální události, která se bude konat 4. října v jejich vlastní škole v Cupertinu. Na obrázku pozvání události je napsáno „Pojďme mluvit iPhone“, což, dobře, velmi určitě naznačuje, že uvidíme hardwarová oznámení související s iPhone, zřejmě v hlavní poznámce od nového generálního ředitele Tim Cook.

Z bgr:

Apple představí svou novou generaci iPhone 5 na pěti předběžných trzích 14. října podle nové zprávy od Macotakary. Stránka, která má smíšený rekord, uvádí, že Apple vydá nový gadget ve Spojených státech, ve Velké Británii, Německu, Japonsku a Francii k tomuto datu, s představením na dalších trzích. Datum se pečlivě vyrovná s dřívějšími komentáři generálního ředitele Francie Stéphane Richard, který uvedl, že iPhone 5 bude představen od Orange 15. října v sobotu.

Apple tradičně oznamuje iPhone na akci a poté jej představí do 2-3 týdnů. To byla situace s posledními dvěma telefony iPhone: 3GS i 4. My, pak, upřímně věříme, že skutečně neexistuje zpráva z vnitřních zdrojů potřebných k navrhování data vydání ve druhém nebo třetím týdne v říjnu. Přesto jsme vděční, že nahlášené datum je 14. října a ne někdy v listopadu, jinak bychom začali vidět mnohem více „zpráv“, které naznačují další termíny vydání.

Další zpráva od BGR rovněž prohlašuje z důvěryhodného zdroje ve společnosti AT&T (ve Spojených státech), že v polovině října vidí výpadky útěku, což přidává ještě mnohem více hodnocení celé věci.

Se zprávami, které krouží, že další iPhone Apple je kvůli představení 14. října, má BGR nové informace z důvěryhodného zdroje AT&T, který, jak se zdá, ověřuje spuštění v polovině října. Společnost AT&T začala blokovat všechny žádosti o útěk pracovníků na první dva týdny v říjnu v nákupu, aby měla „všechny ruce na palubě“.

Právě tady v Redmond Pie jsme ohromeni přesně tím, jak přesná zpráva o všem věcech, které Apple oznámila nové iPhony 4. října. Později přesně stejná zásuvka prohlásila, že událost se bude konat ve vlastní škole Apple v Cupertinu; Toto [ukázalo se, že je to pravda, kromě akce se bude konat v hledišti Apple Radnice v Cupertinu v Kalifornii.

Budeme pokrývat událost iPhone 5 Media online 4. října v 10 hodin Pacific Time, takže zůstaňte naladěni na Redmond Pie!

Než zabalím tento příspěvek, chtěl bych veřejně poděkovat Apple za oficiální věci. Je na čase, aby tyto zvěsti iPhone 4s/5 skončily.

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo se připojit k naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.