Návyková hra pro iOS Hopiko je nabízena zdarma jako aplikace Apple týdne [hodnota $ 2 $]

March 29, 2023 0 By gaaxo

Jaká mnohem lepší metoda pro zahájení víkendu, než stažením placeného titulu iOS zdarma? Tento týden nám bezplatná aplikace společnosti Apple zdarma přináší návykovou aktivní hru zdarma; ten, který obvykle prodává za 1,99 $ v App Store.

Hra s názvem Hopiko, hra je super rychlým akčním arkádovým názvem, kde cílem hry je skočit z jedné platformy na druhou, což může hluk trochu absurdní, ale objevovací 8bitová grafika spojená s intenzivním prostředí, vytvoří skutečně pohlcující zážitek. Proč to však děláte? “Virus zlý nanobyt je venku, hraní her je u konce … je čas připojit vaše napájecí rukavice a zachránit své bratry Hopiko!”

Intenzivní rychlost hry a také často disorientující svět způsobuje, že Hopiko poněkud potíže s dostatečným potížím-jak to uvádí návrhář-„zlom svou mysl“. Celým bodem hry je zajistit, abyste pokaždé rychleji a rychleji, stejně rychleji, natolik, že se začnete spoléhat na paměť svalové hmoty. Všechny úrovně byly ručně vytvořeny k dokonalosti a také se ujistí, že vás nikdy neunaví skákat.

Přeskočte z platformy na platformu, která se vyhýbá smrti, využívá zkratky a roztrhne se 100s ručně vytvořených úrovní, každý z nich upadl do pětistupňového mini běhu navrženého tak, aby vám rozbila mysl!

Jak je nyní zřejmé, Hopiko není balená hra, která se může pochlubit elegantní 3D grafikou a nezahrnuje sliby neuvěřitelné linie příběhu. Hra se místo toho spoléhá na její šíleně návykovou hru, aby vás udržovala v návratu pro více, jak to zkusíte, stejně jako prolomení vlastních záznamů, nebo dokonce na záznamy vašich přátel. Taková rivalita není pro hru jako Hopiko neobvyklá.

Když návrhář za titulem, Laser Dog Games, poprvé vydal hru, byla cena kolem značky 4 $, která byla poté omezena na nákladovou značku 2 $. Je to však poprvé, kdy hra zcela snížila své náklady v obchodě App Store na omezenou dobu.

(Stáhnout: Hopiko pro iPhone a iPad z App Store)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

iOS 9.2.1 / 9.2 / 9.1 Aktualizace stavu útěku z vězení

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.