Apple vkládá ještě jeden hřebík do rakve SMS se zprávami pro dopravce Mac

July 13, 2023 0 By gaaxo

, kteří po celá léta měli své klienty nad metaforickou hlaveň, s nadhodnoceným šéfem SMS Messages mezi technikami, které viděli naše buněčné dodavatele, nás zavede k čisticím prostředkům při rutinních příležitostech. Příklad SMS se provádí ještě mnohem více, když vezmete v úvahu, jak přesně jsou bitová data využívána v každé zprávě.

Nyní však probíhá všemohoucí boj, přičemž dopravci se objevují postupně vyříznuty z celého systému zasílání zpráv, kde třetí oslavy v podstatě obcházejí SMS Money Pit s využitím vlastních datových sítí dopravců.

Boj zpět je veden podobnými, pokud Rim se svým BlackBerry Messenger, nebo BBM, jak to všichni velcí mladí lidé nazývají. Použitím datových sítí k odesílání okamžitých zpráv mezi uživateli BlackBerry obcházel RIM nosiče metodou, která byla SMS vše, ale byla zastaralá.

Nyní je Apple extrémně ve stejné hře velmi mnoho, přičemž iMessage dodržuje mnohem přesně stejnou knihu – promiň, to byla hříčka, které jsem nemohl zabránit – jako ráfku. IMessage je nabízena na všech zařízeních iOS, což z něj činí skutečnou náhradu SMS, pokud všichni vaši dobří přátelé mají gadgety iOS, které, buďme upřímní, s největší pravděpodobností ano.

Ale počkejte, je toho víc!

Apple je na pokraji pádu druhé boty. Když nejnovější verze [Mac] OS X, která má být vydána během léta 2012, učiní Apple součástí zážitku na ploše. Poskytnutí něčeho, co ani nečitelské SMS nemůže nabídnout, a něco, co mimo existující inovace, jako je BBM, poskytuje iMessage něco, co dosud není nabízeno, pokud se uchýlíte k GTalk, objektivu nebo dalšímu protokolu chatu, která potřebuje ještě jednu třetí aplikaci oslavy jako Stejně jako to je všudypřítomné okamžité zprávy.

Zahajte konverzaci na svém iPhone, pokračujte v jejím počítači Mac, když se vrátíte domů. Hlava stejně jako postel a také si vezměte iPad? Žádný problém, vaše iMessages si vás vybere. Je to bezproblémové, nebo alespoň to bude, když bylo z současného beta softwaru vypracováno několik chyb, stejně jako to znamená, že SMS zůstane pozadu v inovacích sázkách. Tím, že iMessage nabízí něco, co poskytuje jednotlivcům skutečný důvod, proč je zapnout, Apple poskytl těmto stejným jednotlivcům ještě jeden důvod k odchodu od SMS.

Házejte do Skype pro telefonní hovory a FaceTime pro videochaty, stejně jako dopravce, budou brzy vařeny na to, co by měli být po celou dobu – hloupé trubky.

Už několik dní využívám OS X 10.8 Mountain Lion, stejně jako příští týden to dávám s jeho tempo. Udržujte to tady pro mé myšlenky na hlavní úpravy a nové funkce po několika mnohem více testování později v týdnu.

Teaser: Vypadá to docela zatraceně dobře!

Pro diskusi o tomto tématu: Zkontrolujte vlákna na Facebooku nebo Google+.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.