PlayStation nyní představuje názvy vystavené v únikovém obrazovce [image]

March 29, 2023 0 By gaaxo

nyní, když má PlayStation 4 své nohy pod stolem herního světa, zájem se nyní začíná měnit směrem k PlayStation. Služba streamování her, jejímž cílem je přinést prominentní tituly z PlayStation 3 a 2 knihovny na konzole PlayStation 4 prostřednictvím kouzla webu, je letos v létě nabízena pro vydání ve Spojených státech, ale detaily jsou však obecně vzácné.

Společnost Sony zpočátku odhalila službu PlayStation Now v CES minulý měsíc, ale s japonskou firmou zjevně udržovala své karty v blízkosti prsu, ošetřovali jsme, co je prohlášeno za uniklý obrázek, který by mohl potenciálně nejen nahlédnout do nahlédnutí do nahlédnutí Jaké tituly budou nabízeny při zavedení, ale také přesně, kolik peněz hráčům bude vyžadovat předání, aby se dostali do akce.

Zdá se, že obrázek, který se poprvé objevil na Redditu, ukazuje sbírku her spolu se stejným datem vydání „Summer 2014“, o kterém nám již bylo řečeno. Co je však nového, kromě možnosti, že tyto tituly budou představovat tituly, je cena: 49,99 $.

Kromě toho nemáme vůbec nic. Očividně neexistuje žádný důkaz, že se jedná o legitimní obrázek, takže se chystáme pokračovat a navrhnout, aby každý tuto věc vezme velkou špetku soli. Koneckonců, reddit jedinec, který původně publikoval, je pro web nový, což zjevně znamená, že jsme ještě skeptičtější než obvykle. Tato cena 49,99 $ není ani přesně odstraněna – je to na titul nebo dohodu o členství? Nemáme upřímně žádný koncept.

Právě teď budeme uvádět, že bychom nechtěli uvést, zda je tento obrázek pravý nebo falešný, ale chápeme, na které straně, pokud bychom měli podzim, kdybychom si absolutně museli vybrat stranu.

Vypadá to, že budeme muset jen sedět pevně a čekat na Sony, abychom učinili oficiální prohlášení ohledně cen, dostupnosti a také představení titulů! Kdykoli k tomu dojde, budete to od nás také slyšet. Do té doby se jen podívejte na obrázek, dokud nebude únavný nebo vzrušující.

Ale co si myslíš? Je obrázek legitimní? Sdílejte s námi své myšlenky.

(Zdroj: Reddit) Díky, Brandt za odeslání!

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Sledujte: PlayStation nyní demotoroval v uniklém videu

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.