Jak povolit režim okolního režimu v Google Assistant

April 19, 2023 0 By gaaxo

Ambient Mode v Assistant Google byl nejprve naznačen pro zařízení Wise Screen. Google však má, protože jej rozšířil také na několik chytrých telefonů. Režim okolního režimu umožňuje spravovat skladbu melodií, alba na obrazovce z obrázků Google nebo dokonce spravovat zařízení Wise House. Dokonce vám umožní nahlédnout do různých událostí, jako jsou oznámení, kalendáře, připomenutí atd. A to vše by se mohlo provést bez skutečně odemknutí zařízení.

Obchodní režim v Google Assistant funguje pouze během nabíjení vašeho gadgetu. Problém odtoku baterie se tedy na prvním místě nenastane ani. Ne všechny gadgety však tuto aktualizaci dostaly. Mnohem neočekávanější je pravda, že ani série pixelů dosud ani v seznamu uchazeče. Udržujte to, pojďme se podívat na gadgety, které mají funkci okolního režimu u asistenta Google. Navíc vám dokonce necháte asistent Google zkontrolovat zprávy. Zkontrolujte náš průvodce na stejnou.

Režim Assientu Google Assistant: Seznam podporovaných zařízení

V současné době podporují tento režim Nokia, Xiaomi, Sony, a také některé tablety Lenovo. V rámci těchto OEM jsou níže uvedené gadgety, které byly ověřeny podporující režim okolního režimu v Assistant Google:

Nokia 6.1

Nokia 6.1 Plus

Xiaomi Redmi K20 Pro

Pokofon F1

Lenovo jóga moudrá karta

Lenovo Wise Tab M8 HD.

Váš gadget by měl také běžet na Android Oreo 8.1 nebo vyšší. Také si uvědomte, že tento seznam není poslední, stejně jako Google bude v blízké budoucnosti přidávat mnohem více gadgetů.

Nenechte si ujít: Seznam 70 v pořádku příkazy Google pro asistenta Google

Jak povolit režim okolí v asistentovi Google

Pokud máte gadget od jakéhokoli typu výše uvedených výrobců, dodržujte níže uvedené kroky, které umožňují okolní režim u asistenta Google. Nyní můžete dokonce nechat aplikaci Assistant vydat Whatsapp hlas i videohovory. Viz našeho průvodce porozumět více.

Vyvolejte aplikaci Assistant Google pomocí vaší oblíbené metody.

Poté klepněte na ikonu odhlášení přítomné vpravo dole.

Dále klepněte na svůj avatar a vyberte nastavení.

Přejděte na kartu Assistant i pod asistentkou zařízení, klepněte na telefon.

Při personalizaci zapněte přepínání režimu okolního režimu.

A je to. Efektivně jste povolili režim okolí na vašem asistentovi Google. Právě zde je několik věcí, které by mohly být provedeny. Pokud se však zabýváte některými problémy s aplikací Assistant, nepamatuje si, že tyto oprava asistentů Google prohlédnete.

Zkratky okolního režimu

Na obrazovce domu Ambient Mode můžete provést dodržování akcí, aniž byste skutečně odemkli zařízení:

Povolit režim Nerušit.

Nastavte alarm

Natočit video

Hrajte noční zvuky

Vlastní oznámení

Ve výchozím nastavení neuvidíte žádný typ oznámení z jakéhokoli typu aplikace v režimu Ambient Google Assistant. Chcete -li to umožnit, klepněte na možnost Zobrazit vaše oznámení v možnosti Ambient Mode. Na další obrazovce, která se objeví, klepněte na zapnutí v nastavení. Tím se dostanete do sekce Oznámení zařízení. Povolte přepínání vedle Google.

Foto album v zámkové obrazovce

Chcete -li zobrazit album na obrazovce vašeho domu, povolte rámeček obrázku na možnosti Ambient Screen. Toto je umístěno na kartě Personalizace asistenta Google. Poté klepněte na vyberte alba Google Pictures. Zavede vás do aplikace obrázků (která právě má ​​nástroj pro značení). Stačí si vybrat preferované album, které si přejete vidět na obrazovce zámku.

Takže to bylo všechno o funkci okolního režimu u asistenta Google. Nemůžeme však pomoci všimnout si podivných rozhodnutí OEM, které tuto aktualizaci získávají. Jedním z USP zařízení pixelů je, že je zaručeno, že jsou úplně první v řadě, aby získali jakýkoli typ nejnovější funkce Google. Avšak s gadgetem zcela zmizejícím z tohoto seznamu, Google rozhodně nedokázal online stejně jako jeho očekávání (možná ještě jeden důvod, proč by si člověk neměl koupit pixel 4?). Vynechání gadgetů Samsung je také docela překvapivé.

Každopádně bychom chtěli slyšet vaše názory na režim okolí v Assistant Google. Snižujte níže uvedené komentáře a sdílejte své názory na to samé.

Přečtěte si další: Jak přesně vypnout asistent Google na vašem zařízení Android