Chraňte svůj iPhone 11 Pro Max s tímto 3-balením chráničů obrazovky Ailun Glass za pouhých 5 $

December 6, 2022 0 By gaaxo

Nákup toho nejlepšího iPhone Apple znamená, že utratíte tunu peněz, ale to není fantastické Příběh, když jste někdo, kdo má tendenci pravidelně poškozovat své telefony. Naštěstí můžete chránit přední část svého iPhone za výhodné 5,84 $ s využitím těchto chráničů skleněné obrazovky.

Ochrané zařízení Ailun Tempered Glass nabízejí normálně za zhruba 9 USD, ale pokud si objednáte právě teď, ušetříte více než třetinu a zaplatíte jen 5,84 $. To je skvělá úspora nabídky, která vám nejen dostane chránič obrazovky, ať už tři. Když ochránce obrazovky provedl svůj úkol, můžete jej vyměnit. Dvakrát. stejně jako vše za výhodnou cenu.

KOUPIT: Ailun Tempered Glass Screen Protector x 3 z Amazonu: 5,84 $ | Původní cena: 9 $

Tato nabídka vás neznamená, že se dostanete do jakéhokoli typu kódů diskontních sazeb nebo oříznete jakýkoli typ kupónů. Stačí si objednat jako byste jakýkoli typ jiného produktu a také čekat na vašich nových ochráncích obrazovky, aby přistál na prahu.

V době psaní mají tyto chrániče obrazovky více než 32 000 hodnocení na Amazonu a integrované skóre 4,4 hvězd z možných pěti. To je fantastické skóre a také s tolika šťastnými klienty, můžete si být zcela jisti, že budete také šťastní.

Nerozumíme tomu, kdy tato nabídka skončí, takže se ujistěte, že jste nabídku využili nyní, i když stále můžete. Váš iPhone 11 Pro Max vám za to poděkuje, zejména pokud jste nemotorný druh!

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Jak opravit špatný odtok výdrže baterie iOS 14 [průvodce]

Stáhněte si iOS 14 konečných odkazů na IPSW, data profilu OTA spolu s iPadosem 14

Útěk z vězení iOS 14 Aktualizace podmínky pro iPhone i iPad

IOS / IPADOS 14 Konečná kompatibilita pro zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

Stáhněte si odkazy IOS 14 Beta 1 IPSW a také nastavení na iPhone 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, 7, plus, 6S, iPad, iPod [tutoriál]

Opravte iOS 14 Aktualizace požadované uvíznutí na iPhone i na iPad, takto je to, jak

Opravte iOS 14 Odhadování času zůstat uvízl problém, tady je jak

Opravte iOS 14 OTA přilepené k přípravě problému aktualizace, tady je jak

Downgrade iOS 13.7 na iOS 13.6.1, zde je přesně to, jak [tutoriál]

Apple Watch EKG App Hack: Povolit nás mimo nepodporovanou zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od Microsoft, Google, Apple a Web.