Apple zveřejňuje nové video Mac Tribute Video natočit minulý týden zcela pomocí iPhone 5S

April 29, 2023 0 By gaaxo

, bylo odhaleno, že Apple Mac se otočil o třicet. Apple Executive Phil Schiller byl po tweeting o milníku jasně vznášen zprávou a slavnostní náladou rozlité napříč obchodem, protože bylo vydáno video, aby bylo vydáno třetí desetiletí jednoho z nejznámějších produktů digitálního průmyslu. Apple, který s tím není materiál, nyní zaváděl video ukazující kouzlo Mac, když je integrováno s jeho partnerem-in-Crime-iPhone 5S. Klip je natočen na sluchátku, upraven na Mac, stejně jako výsledek-skutečně organický, jablečný film. Zkontrolujte to po skoku!

Ačkoli kamery s řadou iPhone nejsou na trhu extrémně nejlepší – zejména s jako Lumia 1020 ve městě – stále může chrlit docela slušný výkon, jak ukazuje video vložené níže. Jistě, bylo to předmětem nějaké silné úpravy, nicméně však je výsledek stále působivý.

Styl klipu, který byl opravdu natočen 24. ledna – den narozenin – se zaměřuje na uvedení inovací „do rukou lidu“, jedné z mantrů Mac, když byl původně vydán. Pak vidíme přesně, jak tyto výroky dosáhly uskutečnění s několika metodami, které dnes používáme inovace, přidejte, i když video je dlouhé jen jedno a půl minuty, vypráví docela skvělý příběh.

Mimochodem, samotné video režíroval jeden Jake Scott, syn Ridleyho Scotta – chlapa za původní reklamou Mac zpět v roce 84. Jeho technika pro natáčení celého díla, nastavená na 15 různých místech, začleněná členy širší komunity produktů Apple, s iPady, mac profesionály a iMacs, které přispívají k dokončenému článku. Nasměrování vzdáleného využití FaceTime, celá věc byla spojena dohromady v jednom studiu v LA, stejně jako samotné video je při prvním dojmu, je to docela zatraceně neuvěřitelné, když vezmete v úvahu použité metody.

Klip 90 sekund lze sledovat níže, stejně jako s okamžitými narozeninovými událostmi, které budou od nynějška zmizeny, doufejme, že současná odrůda MAC-takové odstranění příjemců této rané inovace-se letos zachází s některými solidními upgrady .

Jaké jsou vaše myšlenky?

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.