10 nejlepších přehrávačů iOS MKV pro iPhone a iPad

May 27, 2023 0 By gaaxo

Zde je seznam 10 nejlepších přehrávačů videa pro iPhony iOS MKV pro iPhone i iPad. Tyto aplikace vám umožní zobrazit videa nejlépe na vašem gadgetu ve známém formátu nejvyšší kvality. Odkazy ke stažení a zápis lze objevit zde.

Pokud zjistíte, že stojí jakýkoli typ času sledování televizních pořadů nebo filmů na iPhone nebo iPadu, pak se objevíte, že jste se objevili při hledání aplikace pro přehrávání médií při mnohem více než jedné příležitosti. App Store je plný takových aplikací s různými sadami funkcí, které by měly vidět i mnohem náročnější jednotlivé zajištění.

Cítíme se relativně pozitivní, když uvádíme, že jednou z funkcí, které budou směrem k vrcholu požadovaných výpisů mnoha lidí, je skvělá podpora dat MKV. Styl dat, který se v těchto dnech objevuje většina videí, nejsou údaje MKV nativně podporovány iOS, ale pokud máte nejlepší aplikaci, pak budete moci přehrávat video, ale také pár získáte pár souvisejících výhod, jako je lepší šum a vylepšená definice videa. Tento typ věci může být k dispozici v velmi užitečné, pokud využíváte sluchátka nebo chcete video posunout na obrovskou obrazovku.

S tolika možností jsme věřili, že bychom sestavili seznam deseti fantastických přehrávačů videa iOS, kteří podporují video data MKV, takže máte alespoň skvělý koncept, kde začít při nákupu kolem. Několik z těchto aplikací je zdarma, stejně jako některé vám budou náklady na peníze, ale všichni budou šťastně hrát vaše soubory MKV.

Začněme.

AvPlayer / AvPlayerhd (2,99 $ / iPhone i iPad)

Aplikace AvPlayer nabízejí dvě jedinečné aplikace, které stojí 2,99 USD, nabízejí ovládací prvky pro rychlost přehrávání, přepravu videa a přenos USB nebo Wi-Fi pro získání materiálu do aplikace. Můžete také prodávat materiál pro ochranu kódu. Ptáme se, proč to může být!

AvPlayer si můžete stáhnout odtud, AvPlayerhd odtud.

VLC pro iOS (zdarma / iPhone i iPad)

VLC pro iOS je kojenecký sourozenec VLC, který jsme všichni používali na ploše už roky. Může to být pro mobily, ale je plná funkcí a také nic nestojí, což je bonus. Synchronizace dat s takovými jako Dropbox a Disk Google je vítaná funkce a také funkce, která může být velmi nezbytná v závislosti na tom, jak přesně vidíte vaše videa.

Zde si můžete stáhnout VLC pro iOS.

Infuse 3 (zdarma / iPhone i iPad)

Infuse je pravděpodobně nejlepším přehrávačem videa v závislosti na tom, s kým mluvíte. Nyní, stejně jako verze 3, tato nedávno aktualizovaná aplikace podporuje DTS a zvuk DTS-HD pro data, která je mají. Aplikace je také s největší pravděpodobností nejlepším přehrávačem videa v tomto seznamu, který vám může nebo nemusí změnit. Infuse 3 je zcela zdarma ke stažení, ale zahrnuje spoustu nákupů v aplikaci, pokud chcete odemknout jeho plný potenciál. Odrůda IAPS od 2,99 do 9,99 $, ale zcela bezplatná základní verze aplikace bude pokrývat mnoho základen, pokud jde o přehrávání videa.

Odtud si můžete stáhnout infuse 3.

Hratelné i hratelné pro (zdarma – 1,99 $ / iPhone i iPad)

Hratelné je nabízeno jak ve zcela zdarma, tak i pro verze, přičemž druhé stojí 1,99 $ a zcela bez reklam. Nejsme velcí fanoušci několika možností stylu, které se do tohoto, však podporuje téměř všechno, tedy jméno.

Odtud si můžete stáhnout hratelné odtud, hratelného Pro.

NPlayer (4,99 $ / iPhone i iPad)

Určitě není levný na 4,99 $, NPlayer je univerzální aplikace, která se zdá, jako by mohla skončit redesignem. S podporou videa, o kterých jsme nikdy neslyšeli, a také všechny zvukové kodeky Dolby, které byste mohli chtít, však může stát za to, že se tato cena zohledňuje.

Zde si můžete stáhnout nPlayer.

CinexPlayer a také CinexPlayer HD (1,99 $ – 3,99 $ / iPhone a iPad)

CinexPlayer HD, náklady 3,99 $ za iPad a 1,99 USD pro iPhone, podporuje 3D video druhů kromě všech typických video stylů a také o výstupních schopnostech videa, které byste očekávali z aplikace v tomto seznamu. Podpora online televizního kanálu poskytuje tuto aplikaci nohu na mnoho dalších, ale měla by být pro vás zvážení.

Odtud si můžete stáhnout CinexPlayer, CinexPlayer HD.

Flex: Player (Free / iPhone i iPad)

Další univerzální aplikace, která vám nic neobsadí, flex: hráč zaškrtne všechny políčka, ačkoli licencované dekodéry potřebují nákup v aplikaci. Při stahování mějte na paměti.

Odtud si můžete stáhnout Flex: Player.

PlayerXtreme Media Player (Free / iPhone i iPad)

PlayerXtreme podporuje UPNP a připojení DLNA, což může být obrovskou funkcí, což může být obrovskou funkcí, což může být obrovskou funkcí, což může být obrovskou funkcí, což může být obrovskou funkcí při pokusu o sledování. Označování složek a také zbarvení také dělá věci fascinující při organizaci materiálu tnull