Přestaňte tyto aplikace využívat, abyste si užili mnohem lepší výdrž baterie

January 25, 2023 0 By gaaxo

, které berou v každém i každém okamžiku našeho digitálního života a také konzumují přesně stejné množství baterie na našich chytrých telefonech, ne -li více. Už to není žádný trik, jak přesně je několik z nejvýznamnějších aplikací pro Android také několik z nejvýznamnějších zabijáků baterií pro Android. Zejména sociální sítě i zpravodajské aplikace, které neustále pracují v pozadí a poskytují oznámení push. Když uvádím sociální sítě, úplně jméno, které se objeví do hlavy někoho, je Facebook. Už to však není jen Facebook. Nejedná se ani pouze o sociální sítě, stejně jako zpravodajské aplikace. Téměř všechny aplikace vypouštějí baterii, ale některé jsou nejhorší než ostatní. Pokud chcete mnohem lepší výdrž baterie, měli byste s největší pravděpodobností přestat používat tyto aplikace uvedené níže nebo objevit mnohem lepší alternativu.

Nenechte si ujít: 5 druhů aplikací, které byste měli přestat používat právě teď

1. Snapchat

Jistě, že Facebook se zdá být prominentní pro vypouštění baterie a také pro přetažení výkonu dolů, ale Snapchat, pokud ji využijete, je největším vypouštěním baterie na Androidu. V každém hlavním průzkumu můžete objevit důkaz. Pokud jim nedůvěřujete, zkuste odinstalovat Snapchat po dobu jednoho týdne a měli byste si všimnout značného vylepšení výdrže baterie zařízení. Kromě toho v dnešní době každá aplikace sociálních sítí měla na Facebooku funkce Snapchat do nich pečené, takže možná je čas, že jste Snapchat zakopali navždy.

Pokud ne, můžete zkusit povolit režim cestování v nastavení Snapchat. Tím se zabrání aplikace v předběžném načtení obrázků i videí ve vašem zdroji, když aplikaci nevyužíváte.

2. Facebook i Messenger

Všichni pochopili, že to v určitém okamžiku přichází, takže to už pojďme. Pokud jste si již nebyli vědomi toho, jak přesně ovlivní Facebook i Messenger výkon vašeho zařízení i výdrž baterie, musíte žít pod skálou. Podle některých odhadů, odinstalace Facebooku a Messenger zvyšuje výkon gadgetu až o 15% a výdrž baterie téměř o 20%. Na rozdíl od některých jiných platforem sociálních sítí však Facebook s největší pravděpodobností není něco, co byste poskytovali.

Naštěstí si gigant sociálních sítí uvědomuje notoricky známou povahu svých aplikací a proto vydal Lite verze pro Facebook i Messenger. Verze Lite pro obě aplikace jsou nejen přátelské k baterii, ale také data přátelská. Chybí jim některé drobné funkce, které by vás neměly obtěžovat, ale poskytují velké zisky z hlediska výdrže baterie i výkonu.

Facebook Lite pro Android

Messenger Lite pro Android

Pick pro vás: 9 lite aplikací pro uložení oblasti a snížení využití dat

3. Novinky

Získání vašich každodenních zpráv poskytnutých přímo do vašeho smartphonu, jak k tomu dochází, se musí cítit opravdu skvěle. Nicméně za jaké náklady? Aplikace zpravodajství jako BBC, CNN, NYTimes, AAJ TAK, Times of India nebo Apps pro téměř jakýkoli typ jiné zpravodajské organizace, která se neustále synchronizuje v pozadí a hledá nové příběhy. To je důležitá součást poskytování zpráv, jak se to stane. To je vše, co opravdu dělají. Pokud si přejete zkontrolovat celý článek o jakémkoli typu těchto aplikací, v podstatě se v podstatě objeví mobilní webové stránky. Ve skutečnosti nezískáte žádný typ výkonu pro výdrž baterie než oznámení.

Oznámení, nejsou něco, pro co byste si měli nechat celou aplikaci. Tak pokračujte a odinstalujte jakýkoli typ novinek, které máte, protože máte mnohem lepší volbu. Stačí se přejděte na web pro váš preferovaný zdroj zpráv, řekněme, Times of India, využití Google Chrome. Okamžitě budete požádáni o povolení oznámení z webu. Jednoduše to povolte i příště, až příště dojde k příběhu z TOI, získáte o tom oznámení. Takže vám stále dostáváte zprávy, bez odtoku baterie. Můžete také klepnout na tlačítko nabídky v Chrome a také zvolit přidat na obrazovku House na umístění zkratku na obrazovce vašeho domu.

4. Tinder

Vidět Tinder přímo zde na tomto seznamu aplikací, které byste neměli využívat, by nikoho nemělo překvapit. S největší pravděpodobností to může mít pozitivní dopad na váš datovací život, ale rozhodně má špatný vliv na výdrž baterie vašeho telefonu. To není, protože to není optimalizováno pro Android jako Snapchat, ale je to tak za návrh. Aplikace je o objevování lidí v okolí. Takže se neustále osvěží na pozadí a sleduje své místo a zobrazí se v okolí potenciálních dat. To zjevně zabíjí baterii.

Musí si přečíst: 5 nejlepších aplikací pro spořič baterií, aby se baterie vaší Android vydržela déle

Můžete buď přestat využívat Tinder úplně, nebo přejít z aktivního jednotlivce k pasivnímu. Zastavte jej v spuštění na pozadí a blokujte všechna oznámení. Takže to běží a objevuje lidi, když opravdu chcete. V blízké budoucnosti byste měli mít rádinull