Top 5 nápadů a triků pro Galaxy Note 7

September 16, 2022 0 By gaaxo

Poznámka 7 je šestá – ano šestá – a nejnovější přírůstek do prémiové poznámky společnosti Samsung. Současné notové zařízení jako vždy představuje to nejlepší, co Samsung nabízí jak v hardwarových i softwarových odděleních.

Od zámku Iris po upgradovanou S-Pen má Galaxy Note 7 mnohem více než dostatek funkcí pro zlepšení bezpečnosti a zvýšení vaší produktivity. V tomto článku vám ukážeme 5 tipů a triků pro Galaxy Note 7, které vám pomohou získat všechny výhody, které nové zařízení Samsung nabízí.

1. Bezpečná složka

„Zabezpečená složka“ je integrovaná aplikace do uživatelského rozhraní poznámky 7. Tato aplikace vám může pomoci skrýt kontakty, fotografie a další papíry z Plain Sight. Přestože je jeho funkce docela jednoduchá, bezpečná složka funguje poněkud bizarním způsobem.

Uživatel musí klepnout na ikonu „Secure Folder“ a přistupovat k dalším aplikacím (například kameře) zevnitř „Secure Folder“. Například pro skrytí obrázku musíte použít aplikaci CAM umístěnou v bezpečné složce. Poté, co pořídíte požadovaný obrázek, Galaxy Note 7 jej automaticky uloží v galerii umístěné ve složce samotné.

Nakonec musíte složku zamknout pomocí vzoru, PIN nebo jiného bezpečnostního opatření, které chcete. Chcete -li tak učinit, jednoduše klepněte na ikonu zámku před ukončením složky Safe. Způsob, jakým tato aplikace funguje, zajišťuje, že jednoduše uzamčení složky samotné poskytne ochranu pro jakékoli citlivé soubory umístěné uvnitř.

2. Iris Lock

Když už mluvíme o zabezpečení, bio-metrika, jako je snímač otisků prstů, nadále vstupují do odvětví smartphonů. Vzpomínáte si na všechny futuristické oční skaniony z filmů 90. let? Jo, vaše poznámka 7 to také dělá.

Chcete -li nastavit zámek Iris, musíte nejprve zadat bezpečnostní nastavení, stejně jako byste to udělali pro senzor otisků prstů. Odtud jednoduše klepněte na „Iris Lock“ a postupujte podle pokynů pro nastavení. Samsung Galaxy Note 7 také používá různé rozhraní skeneru – nebo „masky“ – v nákupu, aby vám pomohlo přizpůsobit váš zážitek.

Zapomněli jste heslo a skener Iris nefunguje? Poté se podívejte na tuto příručku o tom, jak obejít zapomenuté heslo v poznámce 7.

3. Automatické restartování

Proč by někdo chtěl naplánovat automatické restart pro jeho zařízení Android? Restartování zařízení má významný vliv na to, jak je vaše zkušenost optimalizována. Časté restartování, vyčistěte paměť mezipaměti Android a pomůže vám obecně mít mnohem plynulejší zařízení.

S ohledem na to společnost Samsung implementovala nastavení automatického restartu. Tam můžete nastavit určitou dobu i frekvenci restartu a váš telefon se restartuje sám o sobě.

4. Vylepšená funkce S-Pen

S-Pen je součástí toho, co dělá poznámka nerovnatelná. Samsung to ví a v důsledku toho staví na tom, co je již prospěšné příslušenství. Air Command S-Pen má nyní tři nové funkce: zvětšit, překládat a pohled.

Magnify: Umístěte svůj S-Pen kdekoli na obrazovce a „zvětšit“ zvětší oblast až o 300%. Obzvláště prospěšný rys pro starší.

Přeložit: Umístěte svůj S-Pen na neznámé slovo a vaše poznámka 7 použije Google k překladu slova do požadovaného jazyka. Tato funkce je omezena na výběr pouze slov.

Pohled: Pohled sníží jakoukoli aplikaci na malé okno umístěné na dně obrazovky. Umístění vašeho S-Pen přes malou ikonu vám poskytne rychlý pohled na vaši aplikaci. (Něco jako 3D Touch na iPhone.)

Inteligentní vybrat a zápis obrazovky jsou stále přítomny v nabídce AIR Command. Je důležité zmínit, že Smart Select vám umožňuje také vytvářet GIF z téměř všeho na obrazovce.

Nakonec je v nové poznámce 7. novou funkcí s názvem Screen-Off Memo. Jednoduše odpojením S-Pen je tato funkce aktivována, což vám umožní dělat si poznámky do uzamčené černé obrazovky vašeho telefonu. Obzvláště výhodné, pokud chcete rychle zapisovat něco jako číslo nebo adresu. Funguje to díky vždy k displeji Note, které můžete aktivovat z nastavení.

5. Použijte svou poznámku 7 jako energetickou banku

Vzhledem k tomu, že USB-C je nyní normou, poznámka 7 houpá takový přístav. Samsung však do krabice zahrnul adaptér USB.

Tento adaptér se připojí přímo v poznámce 7 a umožňuje připojit příslušenství USB 2.0. Můžete například připojit kabel USB telefonu do vaší poznámky 7 a jeho druhý konec zařízení, které chcete nabíjet. Nejlepší pro trenéry Pokémona.

(Poznámka zobrazuje oznámení a zmínila se o tom, že váš telefon poskytuje napájení jiného zařízení.)

Mějte na paměti, že můžete také připojit jakýkoli běžný USB flash disk, který vám umožní bez námahy přenášet soubory z a do telefonu.

Závěr

Existuje spousta více triků, které může vaše poznámka 7 udělat. Podívejte se například, jak povolit funkci duálního reproduktoru. Podle mého názoru je však těchto 5 nápadů dobrým výchozím bodem pro každého jednotlivce, který chce z jeho zařízení vytěžit maximum.

Dostali jste poznámku 7? Stojí to za peníze navíc? Nějaký nápad, který nám chyběl? Dejte nám vědětnull