Fortnite Kapitola 2 uvádí na trh a první kapky končí snadnými výhrami, protože roboti

March 31, 2023 0 By gaaxo

Ukázalo se, že pověsti o vydání byly nejlepší na penězích, protože těžce uniklá kapitola 2, která byla dnes spuštěna dříve uprostřed humbuk, která téměř ohromila sociální média nad víkend. Po sezóně 10 finále vidělo, že se původní nastavení hry nasávalo do kosmické prázdnoty, sezóna 1 nové kapitoly s sebou přinesla zcela přepracovanou mapu, zcela novou herní mechaniku a samozřejmě čerstvý bitevní průsmyk s více než 100 Odměny.

Oficiální účet Fortnite Twitter oznámil vydání a povzbudil hráče, aby se podělili o své první zkušenosti. Následovala záplava výher, která byla sdílena pod navrhovaným hashtagem #FirstDrop. Prakticky každý další tweet předvedl vítězství Royale, to také s vysokým počtem zabití. Hráči si rychle uvědomili, že něco bylo v pořádku, vzhledem k tomu, jak snadné to bylo. Jak se ukázalo, hra může spárovat hráče s roboty pro své první zápasy, pravděpodobně jim pomohou seznámit se s novou mapou.

Spuštění hry po aktualizaci vám nejlépe uvede do prvního zápasu kapitoly 2-výuku druhů-s návrhy ve hře pokrývající nové funkce a změny. Zdá se, že roboti v tomto zápase nepředstavují velkou hrozbu – sotva staví a mají zálibu pro střílení vzduchu kolem vás.

Pokud se nezískáte příliš dlouho mimo hratelnou zónu, neměli byste mít mnoho problémů s bodováním snadného vítězství. Vítězství se bude počítat s vaším postupem a odemkne mimo jiné nové vítězné deštníky exkluzivní pro kapitolu 2.

Poté, co jste udělali koupání v relativně nudné záři vítězství proti robotům, můžete front za zápas proti ostatním hráčům z lobby jako předtím. Jen mějte na paměti, že nemusí být tak bezradní jako AI figuríny.

Mapa Fortnite Chapter 2 má kombinaci starých a nových míst a poprvé rychlé lodě. Mezi nové mechaniky patří plavání, rybaření, úkryt v hromádkách sena a skládky pro přepadení nepřátel, schopnost přenášet sestřelené hráče a mnoho dalšího. Podívejte se na níže uvedený přívěs pro níže.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Útěk z vězení iOS 13.1.3 Aktualizace: Oprava obsahu bezpečnosti a zabezpečení, opravy komplexní od společnosti Apple

Downgrade iOS 13.1.3 / iPados 13.1.3 na iOS 13.1.2, tady je, jak

Checkra1n iOS 13.1.2 Útěk z vězení na základě CheckM8 Exploit „Oznámen“

Stahování: iOS 13.2 Beta 2 odkazy IPSW, aktualizace OTA spolu s iPados 13.2 Beta 2

Stahování: iOS 13.1.3 / iPados 13.1.3 odkazy na IPSW, aktualizace OTA pro iPhone a iPad

Nejlepší iPhone 11, 11 Pro Max pouzdro s štíhlým, peněženkami, ultra tenkým designem? Zde jsou naše nejlepší tipy [seznam]

IPhone 11/11 Pro Max Protector s temperovaným sklem: Zde jsou ty nejlepší

Nainstalujte web Whatsapp na iPad díky iOS 13 a iPados 13.1

Útěk z vězení iOS 13/13.1 Aktualizace stavu [nepřetržitě aktualizováno nejnovějšími informacemi]

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.