Nejlepší foto booth pro opravdu malé věci

May 26, 2022 0 By gaaxo

[doog] staví plastové modely, a stejně jako každý, kdo dělá opravdu malé věci, potřeboval dobrý photo boot, aby předvedl své zboží a techniky. Pracoval s velmi častou “plakátovou deskou a pracovním světlem ‘Setup, které jsme všichni dali dohromady, ale po photoshoppingu šev se jedná o příliš mnohokrát, rozhodl se upgrade jeho stánek něco o něco lepší.

Nové nastavení se skládá z hliníkové rámu s 40 × 80 palcovým listem průsvitného plexisku tvořícího spodní a pozadí stánku. Dvě světla v difuzních sáčcích osvětlují subjekt od vrcholu, zatímco staré pracovní světlomety jsou připojeny ke spodní části tabulkové rámce pro světlo předmětu pod pod.

Ve srovnání s technikou “plakátové desky a pracovního světla” z minulosti, [doog] je zcela úžasný pro fotografování velmi malých věcí. Tento model spitfire vypadá, že je to plovoucí a toto zaklapnutí blesku je dost dobrý na to, aby se kryty časopisu miloval.

Samozřejmě, že tento photobooth není jen omezen na modely, takže pokud se podíváte na fotografování ručně pájených obvodů BGA v budoucnu, možná budete chtít přemýšlet o upgradu nastavení studia.