Lima pro iOS používá webovou alternativu k Cydia [Video Preview]

February 8, 2023 0 By gaaxo

Navzdory jeho nedokonalostem je těžké zavinit Cydia-jádro komunity pro útěk z otevřeného zdroje as tak velkým rozsahem dostupných vylepšení, které slouží jiným účely, je docela snadné zapomenout, že ve skutečnosti není moc alternativy.

Koneckonců, každá vydaná nástroj pro útěk z vězení – ať už se jedná o tým Chronic Dev s Greenpois0N nebo týmem iPhone Dev s Redsn0W – instaluje Cydia, a zatímco mnoho z nás si nestěžuje (alternativa je konec konkurence), konkurence Nikdy nikomu neublíží – nejméně ze všech spotřebitelů. Icy byla Cydia konkurentem minulových časů, ale je to určitě pozici na jedné aplikaci a poté, co Cydia nepřekonal, rychle zmizela z mapy.

Instalační program Lima je v dílech po delší dobu a používá webovou alternativu k Cydia. První škádlení asi před rokem prostřednictvím YouTube, je hrdá na to, že je anti-pirátství, as spoustou repozitářů využívajících obsah chráněný autorskými právy podle libosti, je to určitě úhel, který se mnoho z nás může přihlásit. Instalační program Lima je nyní stékán v předběžné verzi Beta a my jsme měli to štěstí, že jsme na to dostali ruce pro testování.

První věc, kterou si o Limu všimnete, je jeho úhledné a hladké rozhraní. Po načtení Cydia přesahující tisícekrát jsem si jistý, že mluvím o většině uživatelů Cydia, když říkám, že data opětovného načtení a aktualizace databází jsou jednou z nevýhod zkoušení vašich rukou na současných a největších vylepšeních nabídka.

Nedostatek Cydia z efektivního zážitku je proti obrovským vylepšením, která může provést na skladě iOS, ale to nenaznačuje, že bychom nechtěli vidět některá vylepšení. Přestože instalační program Lima dosud není schopen nainstalovat placené balíčky (alespoň ne podle mých zkušeností), všechny mé nainstalované vylepšení a aplikace byly identifikovány a uvedeny a rozhraní bylo jen krásné vidět.

Má to hodně slibné a po tak dlouho čekání bude zajímavé zjistit, zda se mu podaří nalákat uživatele po letech, kdy si zvykli na Cydia. Ještě je třeba udělat, než bude možné propustit veřejnost, ale jakmile uslyšíme více, určitě vám dáme vědět.

Nezapomeňte se podívat na naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a prozkoumejte mnohem více aplikací pro váš iPhone, iPad a iPod Touch.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.