Generální ředitel společnosti Apple Tim Cook nyní potřeboval létat soukromě z bezpečnostních důvodů poté, co v roce 2017 vydělal přes 100 milionů dolarů

June 14, 2023 0 By gaaxo

prohlášení o proxy podané u cenných papírů Spojených států a také kompenzace výměny společností Apple ověřil, že generální ředitel, Tim Cook měl Celkový balíček plateb ve výši 102 milionů USD ve fiskálním roce 2017.

Informace byly ukázány cenné papíry a také kompenzaci na směnu před každoroční schůzkou akcionářů společnosti Apple, což je kvůli umístění v únoru 2018. Zprávy o podání, které Cook vzal základní příjem ve výši 3,06 milionu USD s napětím na dalších 9,33 milionu USD v hromaděných bonusech Na vrcholu této částky.

Kromě toho získala společnost Cook také obchodní akcie v hodnotě 89,2 milionu USD, což v letošním roce získalo celkovou částku jen přes 100 milionů dolarů. V podání byli rovněž pojmenováni další vedoucí pracovníci v Apple, včetně Jony Ive, Angela Ahrendts, stejně jako Dan Riccio.

Kromě zmíněných, Bruce Sewell, Johny Srouji, stejně jako Luca Maestri, získali bonusy kolem 3 milionů dolarů, které podniky získaly celkovou peněžní ocenění kolem 24 milionů dolarů. Toto číslo zahrnuje přiznání výběru akcií a počítá se s každým soukromým pobytem s Apple dlouho dostatečným v jejich funkcích, aby akcie dospěly. Z těchto vysoce létajících vedoucích pracovníků Apple, maloobchodní náčelník, byla Angela Ahrendts největší placenou platebním balíčkem v hodnotě 24 216 $, 072.

Generální ředitel Tim Cook může počítat nuly na své výplatě, ale za posledních dvanáct měsíců rovněž shromažďuje cestovní náklady. Tyto letecké kilometry, kromě jeho velmi vysokého webu a také hodnoty pro firmu, naznačují, že Apple nyní potřebuje kuchaře, aby letěl soukromě pro obavy o servis.

Během roku 2017 podání naznačuje, že Apple utratil 93 109 USD za cestovní náklady pro generálního ředitele, přičemž další 224 216 $ byl kašel do bezpečí, aby zajistil zabezpečení „vysoce viditelného“ i široce známého kuchaře. Je to osobní trysky, která je nyní díky nové politice cestování Apple, která byla implementována letos.

Podání není jen o financích. Podnikání rovněž podrobně popisuje řadu problémů, které potřebují vstup od akcionářů před každoroční uspokojení společnosti 13. února 2018. Mezi tyto problémy patří zřízení výboru pro lidská práva, znovu zvolit veřejnou účetní firmu společnosti, a také se rozhodnout, zda nebo se rozhodnout, zda nebo Neovolit členy správní rady zpět do svých pozic. Každoroční akcionář uspokojující se bude konat v Apple Parku letos 13. února.

(Zdroj: SEC)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

iOS 10.3.3 útěk z vězení Meridian za 64bitové gadgety demované, brzy

Útěk z vězení iOS 11.2.1 / 11.2 / 11.2.5 na iPhone i na iPad [aktualizace stavu]

Liberios iOS 11 útěk z vězení, Cydia a také substrát: Zde je to, co vyžadujete vědět

Útěk z vězení iOS 11/11.1.2 Využití Liberios, zde je přesně to, jak [tutoriál]

Liberios iOS 11.1.2 / iOS 11 útěk z vězení IPA ke stažení pro iPhone X, 8 a další vydané gadgety

Útěk z vězení TVOS 11/11,1 na Apple TV 4 / 4K s využitím LiberTV 1.1

Downgrade iOS 11/11.2.1 až 11.1.2 na iPhone nebo iPad [průvodce How-to]

Útěk z vězení iOS 11/11.1.2 na iPhone X, 8, 7, iPad využívající Liberios [aktualizováno]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.