Escobar Fold 1: Skládací telefon od sourozence Pabla Escobara

November 20, 2022 0 By gaaxo

sourozence Pabla Escobara – Roberto de Jesús Escobar Gaviria nebo Roberto Escobar představil nový „cenově dostupný“ skládací telefon. Ano, notoricky známé medikační sourozenecké sourozence se zaměřuje na hlavu s Apple a dalším obchodem s chytrými telefony, jako je Samsung, se zavedením Escobar Fold 1.

Skládací smartphone vypadá hodně jako Royole Flexpai, který byl úplně prvním skládacím telefonem, který měl být spuštěn. I když to nebylo nikde tak jemné, jako některé jiné skládací telefony představené později, jako je například Galaxy Fold. Toto není poprvé, kdy Roberto Escobar představil nepředvídaný produkt. Začátkem tohoto roku představil plamenomet, který byl podobný Elonovi Muskovi „Not Flamethrower“.

Skládací telefon přátelský k rozpočtu pro všechny

Toto je jeden z nejméně drahých skládacích telefonů, které můžete nyní získat ideální. Escobar Fold 1 je cena 349 $ nebo přibližně Rs. 25 000. Na druhou stranu, Galaxy Fold stojí neuvěřitelných 1 980 $ nebo Rs. 1,64,999. Je jednoduché vidět významný nákladový prostor mezi dvěma skládacími telefony. V prohlášení ukázalo digitální trendy, Roberto Escobar prohlašuje, že Escobar Fold 1 bude mnohem dlouhodobější než Galaxy Fold díky „speciálnímu typu plastu“ použitého pro panel.

Escobar Fold 1 bude nabízen jako odemčené zařízení poskytovatele, proto byste mohli telefon využít kdekoli na světě. Kromě toho budou ti, kteří se snaží zakoupit gadget, schopni tak učinit přímo z webových stránek Escobar Inc. Aby byla nabídka ještě sladší, nemusíte platit poplatky za přepravu.

Podívejte se: Proč byste neměli dostat Samsung Galaxy Fold

Specifikace Escobar Fold 1

Escobar Fold 1 obsahuje 7,8palcovou všestrannou obrazovku AMOLED s rozlišením FullHD 1920 x 1444. Obrazovka na gadgetu se na rozdíl od Galaxy Fold, která se skládá dovnitř, se pohybuje dovnitř. To absolutně vyvolává obavy z odolnosti s ohledem na to, že plastová obrazovka může být snadno poškrábána.

Napájení gadgetu je současná vlajková lodi – Qualcomm Snapdragon 855. Rovněž získáte 6 GB RAM a 128 GB úložiště se základní variantou zařízení. Přestože existuje ještě jedna varianta s 8 GB RAM a také 512 GB na palubě. Úložiště můžete také rozšířit pomocí karty microSD, která dnes skončila jako vzácnost.

Přechod k kamerám je 16 megapixel f/1,8 hlavní vačka spárovaná s 20megapixelovou sekundární kamerou. U šťávy má baterii 4000 mAh, která se zdá, že možná budete muset poplatek za den v polovině dne. Gadget rovněž podporuje dvojité Sims.

Pokud jde o obecný design, gadget je nápadně podobný Royole Flexpai, jak jsme zdůraznili dříve. Zlato vnější skořápku a logo Escobar Inc. však pomáhají rozlišovat zařízení.

Samozřejmě, pocházející z medikačního bratra Kingpina, je Escobar Fold 1 inzerován na webu poněkud „neobvyklou“ metodou pro smartphony. „Escobar dívky“ předvádějí skládací smartphone ve spodním prádle. Než se však nalákáte, abyste získali telefon, který se zdá být stejně skvělý, aby to byl pravda, navrhli bychom propustit tento. Jinak přemýšlejte o získání telefonu, pokud máte další těsto s ohledem na to, že stejně skvělý může být skutečným nákladům, co to je – „příliš velké na to, aby to byla pravda“.

Přečtěte si další: Nejlepší telefony Android pod INR 15000 v Indii