Automaticky deaktivace oznámení při poslechu hudby

June 9, 2023 0 By gaaxo

se vám nelíbí, když posloucháte svou preferovanou stopu a také najednou vyskakovací okno. Zatímco v mnoha gadgetech způsobují přerušení snížení hlasitosti hudby na několik sekund, v jiných případech to může dokonce úplně pozastavit trať. Poté budete muset ručně restartovat hudební přehrávač. Proto v této příručce poskytneme kroky k okamžitému deaktivaci oznámení, jakmile budete hrát jakýkoli typ hudby na vašem zařízení. Právě zde jsou potřebné pokyny. Podívejte se také na náš průvodce, jak automatizovat váš Android gadget s těmito tipy.

Automaticky zakázat oznámení při poslechu hudby

Uvedený proces bude vynesen pomocí aplikace Macrodroid Automation. Existují různé automatizační aplikace. Někteří jako Tasker a IFTTT jsou poměrně populární a dokonce i na ně musíte narazit. Macrodroid je však ještě jednou takovou aplikací, ale její úkol bez jakéhokoli typu problémů provádí. Právě tady budeme dělat.

Za prvé, bude vytvořen úkol týkající se přehrávané hudby. Dále k tomuto úkolu připojíme událost DND. Stejně jako reverzní událost bude nakonec vytvořena, která vypne režim DND, jakmile se hudba zastaví. Udržování toho říká, že právě zde jsou kroky k okamžitě deaktivaci oznámení při poslechu vašich preferovaných skladeb.

Kroky, které je třeba dodržovat

Stáhněte si a nastavte aplikaci Macrodroid na zařízení Android.

Dále klepněte na Přidat makro a také přejděte do sekce Gadget Events.

Podle toho zvolte hudbu/zvukové přehrávání. V následném objevu, který se objeví, vyberte spuštění.

Nyní přejděte na kartu Akce a klepněte na objem.

V rámci toho zvolte možnost OBSAHOVÁNÍ REŽIMU/Nerušit.

Poté budete muset poskytnout přístup k tomu, aby se do této aplikace narušila přístup.

Po dokončení se vraťte zpět do aplikace, klepněte na režim týkající se režimu/nerušit a vyberte si povolit oznámení o obavách.

Můžete dokonce přidat některé výjimky k této události. Například můžete jít do preferovaného data, jakož i času a také se ujistit, že událost v tuto chvíli nezavádí akci DND. Udělal jsem to samé pro své úřední hodiny, abych zajistil, že mi neunikne žádný typ zásadních oznámení.

Pokud chcete udělat totéž, klepněte na omezení a přejděte do data/času. Zadejte preferovaná data do obou těchto oblastí.

Nakonec poskytněte toto makro jméno a také zasažte OK.

Nenechte si ujít: Tasker tutoriál: Začínáme s Tasker

A je to. Efektivně jste vytvořili makro, které okamžitě zakáže oznámení, jakmile začnete své preferované stopy. Nyní vytvoříme další makro, které by okamžitě deaktivovalo režim DND, jakmile zavřete hudební přehrávač. Právě zde jsou pokyny pro to samé.

Deaktivace DND pomocí makrodroidu

Otevřete aplikaci Macrodroid, klepněte na přidat makra a přejděte do sekce spouštěče.

Klepněte na hudbu/zvukové hraní. Tentokrát kolem vybírání zastaveno z vyskakovacího objevu.

Dále přejděte k akcím a klepněte na režim obavy/nerušit.

V nabídce vyberte Povolit vše a klepněte na OK. A je to.

Nenechte si ujít: Jak se vyhnout melodiím na Androidu pomocí klíčů hlasitosti

S tím jste účinně vytvořili dvě různá makra. První z nich okamžitě zakáže oznámení, jakmile zavedete jakýkoli typ stopy. Druhý na druhé straně zakáže režim DND při uzavření hudebního přehrávače. Co si myslíte o této vynikající funkci aplikace MacDroid Automation? Sdílejte své názory v sekci komentářů níže.

Přečtěte si dále: Jak přesně vypnout hudbu bezprostředně po stanoveném čase