Huawei žalovací vláda USA nad „protiústavním“ zákazem svých produktů

April 5, 2023 0 By gaaxo

Huawei ohrožuje právní kroky proti vládě USA nad legislativou, která zabrání společnostem v získání jejích produktů, a nyní čínská firma přišla na tyto hrozby dobře na tyto hrozby .

Stěžování, podaná u Okresního soudu USA v Texasu, vidí, že Huawei tvrdí, že zákon o povolení národní obrany USA nebo jeho části je protiústavní. Zákon v současné době omezuje výdaje vládní agentury s oddílem 889 s názvem „Zákaz určitých telekomunikačních a video dohledem“, který společnosti brání v nákupu vybavení z Huawei a ZTE.

Podle zprávy CNBC Huawei prohlašuje, že uspořádání je „vyúčtovatelem“. To naznačuje, že Huawei se domnívá, že akt učinil rozhodnutí, že osoba nebo osoby jsou vinná činem a poté je potrestá bez požadavku na řádný proces. To podle Huawei dělá celou věc protiústavní.

Ve svém prohlášení společnosti Reuters Huawei předseda Gu Ping uvedl, že „Kongres USA nepřetržitě nedokázal vytvářet žádné důkazy na podporu svých omezení produktů Huawei.“

“Tento zákaz je nejen nezákonný, ale také omezuje Huawei v zapojení do spravedlivé konkurence a nakonec poškozuje americké spotřebitele,” uvedl. “Těšíme se na rozsudek soudu.”

Celá okolnost přichází poté, co státní zástupci tvrdili, že Huawei provedl službu v Íránu, kde by to nemělo dělat kvůli sankcím, s jinou společností – Skycom. Existují další prohlášení týkající se krádeže obchodních tajemství Huawei, zejména obklopujícího testovacího robota T-Mobile, chápané jako Tappy. Huawei nepochybně věří, že to neudělalo nic špatného, ​​nebo alespoň to je linie, kterou se drží na veřejnosti.

To je zjevně něco, co bude nějakou dobu rachot, a neočekáváme, že se na obou stranách brzy ustoupí.

(Zdroje: CNBC, Reuters)

Můžete také prohlédnout:

Downgrade iOS 12.1.4 na iOS 12.1.1 Beta 3 pro útěk z vězení [průvodce]

Útěk z vězení iOS 12 / 12.1.2 / 12.1.2 Beta 3 s UNC0Ver a nainstalovat Cydia, tady je, jak [tutoriál]

Útěk z vězení iOS 12.1.4 Využití Luca’s WebKit Exploit může být brzy možné

Stáhněte si iOS 12.1.4 Odkazy na IPSW, aktualizace OTA s opravnou chybou v důležitém facetime

Stáhněte si iOS 12.2 Beta 3 odkazy IPSW, aktualizace OTA pro váš iPad nebo iPhone

Nejlepší seznam případů Galaxy S10 / S10+ / S10E: Zde jsou nutné pro ochranu

Galaxy S10 / S10+ / S10E Protector obrazovky s temperovaným sklem: Zde jsou ty nejlepší

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.