JB svarové fixy Popraskané hlavy válců

June 18, 2022 0 By gaaxo

Existují trvalé zvěsti, že primární složka v JB Weld je magie. Tento dvoudílný epoxid, který byste typicky objevili na polici vedle vaší základní 5minutové epoxidy, titebond, různé kyanoakryláty, stejně jako gorilla lepidlo je nějak odlišný. Příběhy “nějakého chlapa” v Yukonu využívajícího svaru JB na popraskaném bloku motoru. Tyto příběhy jsou spokojeni se skepticismem.

Nakonec, konečně máme důkazy, které můžete využít svaru JB pro opravu motoru. [Projektová farma] na YouTube za předpokladu, že nejvyšší test: vzal hlavu válce z trávníky, vzal brusku k hlavě, stejně jako oprava díra s JB svarem. Hlava měla velkou kompresi, stejně jako motor ve skutečnosti běžel 20 minut před uzavřením testu.

Pokud se jednalo o test opravy pole, byl by test neuvěřitelně mizerné opravy pole. [Project Farm] se nepokoušel zaručit, aby se píst nedělal kontakt s blobem svaru JB, stejně jako ve skutečnosti, tam bylo nějaký malý klepání z pístového poklepání proti blob epoxy. Tato opravná práce pracovala.

I když slouží jako důkaz proveditelnosti opravy motoru s JB svaru, existuje jeden nejvyšší test JB Weld Epoxy: Vyvinout motor z něj. Po celá léta jsem odléval zbytečný svar JB do malé čtvercové plastové nádoby. Za několik dalších let, budu mít blok JB Weld ‘Stock’, velký dostačující pro zařízení pro zařízení pro malou (0,049 CC), jako je to, co byste objevili v Ye Olde Tymie Model roviny jako auta. Bude to fungovat? Nemám ponětí, ale teď se nemůžu dočkat, až zjistím.