Amatérský rozhlasový den je na nás

May 9, 2022 0 By gaaxo

se snaží najít něco, co by to udělal v sobotu ráno? Pro americké a kanadské čtenáři tam venku, čtvrtý víkend v červnu je amatérský rozhlasový den, den, kdy se všichni amatérské rádio a šunky geekové dohromady dohromady, řetězec na několik antén a dělat jejich roční komunitní dosah / kontakt jako spousta jiné rádiové hlavy.

Tento víkend je mnohem více než 1600 polních dnů událostí, které se konají po celém USA a Kanadě. Odds jsou, nejste mnohem více než půl hodiny jízdy od události v terénu; Nejblíže můžete najít nejblíže s mapou Aarl’s Handy satelitní polní den umístění.

Od loňského roku jsme viděli celou řadu úžasných věcí s rádiem včetně softwaru ve výši 20 USD. Pokud je vaše licence příliš velký na krok pro vás ideální, můžete alespoň připojit USB TV tuner dongle do počítače a zjistit, co je možné s rádiem. Jako úhledný malý bonus, nemusíte ani potřebovat licenci pro SDR. Možná budete potřebovat lepší anténu a ham Lidé v den v terénu budou mnohem více než potěšeni, že vás poukazují do ideálního směru.