Vytvořte si vlastní balíčky ikon s mixérem ikonových balíčků

July 20, 2023 0 By gaaxo

Android nabízí značnou řadu možností personalizace. Od výměn odpalovacího zařízení třetích stran po balení ikon. Tyto balíčky ikon nejsou původně podporovány téměř žádným typem spouštěče akcií. Balíčky ikon jsou a také jednou z nejvýznamnějších klasifikací aplikací v obchodě Google Play. Počet možností je zdánlivě neomezený. To však nezajistí, že jakýkoli typ balení ikon bude stačit k uspokojení vašich potřeb. Ve skutečnosti je to jen zřídka situace se mnou. Stejně jako to mě přimělo k opětovnému a podzimu jako u Nova Launcher zpět ve dnech Android ICS. Tehdy to byl jediný spouštěč, který umožnil jednotlivcům handpick ikony pro každou aplikaci, kromě schopnosti použít úplný balíček ikon. Spousta odpalovačů vám to dnes umožní udělat, a to ještě existuje spousta toho, co nebude. To je místo, kde je mixér ikon může být k dispozici.

Nainstalujte mixér ikon

[GooglePlay url = ””/]
ICON Pack Mixer je nová aplikace od návrháře Adapticons a umožňuje vám udělat věci o krok dále. Adapticons vám umožňuje produkovat vlastní ikony. Mixer icon pack vám umožní vytvořit si vlastní balíčky ikon, z řady různých balíčků ikon. Samozřejmě to také funguje ve spojení s adapticons přicházejícími od přesně stejného vývojáře. To může být zvláště užitečné, pokud vám váš spouštěč nativně neumožňuje míchat i ikony shody pro různé aplikace z různých balíčků ikon. Je to stále užitečné, i když používáte něco jako Nova Launcher. Protože vám umožní uložit nastavení ikony jako balíček ikon. Můžete tedy rychle nastavit a vyzkoušet nové balíčky ikon, aniž byste se museli zajímat o to, že budete muset znovu upravovat ikony pro konkrétní aplikace.

Nemluvě o tom, že to může ušetřit velkou část oblasti, protože nyní můžete odinstalovat všechny různé balíčky ikon, které jste drželi jen pro několik vybraných ikon.

Vytvořte si vlastní balíček ikon

Pokud máte aplikaci nainstalovanou, můžete rychle pokračovat a představit ji. Jedná se o aplikaci podporovanou reklamou, ale reklamy nejsou tak rušivé jako v některých jiných aplikacích. Po spuštění pouze spousta se seznamem všech aplikací nainstalovaných na gadgetu spolu se všemi různými dostupnými ikonami. Tons dojde ke všem balíčkům ikon nainstalovaných ve vašem gadgetu, aby vám ukázaly všechny možnosti, které máte pro každou ikonu aplikace. Stejně tak to dělá pokaždé, když představíte aplikaci. To může být trochu frustrující, pokud máte nainstalované velké množství balíčků ikon a také máte tendenci tuto aplikaci často využívat.

Jak můžete vidět na výše uvedeném snímku, aplikace zobrazuje všechny ikony nabízené pro e -mailovou aplikaci. Nahoře jsou nabízeny ikony pro Google Duo. Jediné, co musíte udělat, je vybrat ikonu pro každou aplikaci nainstalovanou v telefonu z nabízených ikon pro aplikaci. Když jste s výběrem potěšeni, klepněte na tlačítko Pokračovat dole. Aplikace pak umožňuje vyhodnotit všechny vybrané ikony aplikace. Klepněte na ikony Mix! stejně jako vytvoří instalovatelný svazek obsahující všechny vybrané ikony.

Vyberte Nastavit na další obrazovce a do vašeho zařízení bude nainstalován extrémně vlastní balíček ikon na míru.

Použijte svůj balíček ikon

Můžete jej použít prostřednictvím svého spouštěče, stejně jako byste použili jakýkoli typ jiného balení ikon. Jediným rozdílem je, že tentokrát nebudete chtít, aby konkrétní ikony aplikací byly něčím jiným.

Zmínil jsem se, proč se mi na začátku tohoto článku líbí Nova Launcher. Moje možnost oblíbeného odpalovače je stále silně ovlivněna všestranností ikony, kterou nabízí. Proto mám sklon zabránit využití jakéhokoli typu odpalovacích zařízení, které mi neumožňují vybrat ikony pro aplikace jednotlivě. Přesto si ponechám mixér ikon icon z důvodů, které jsem uvedl výše. Níže jsou snímky obrazovky mého akčního spouštěče Homecreen. Umožňuje mi vybrat soukromé ikony, ale mohu vám zaručit, že se jedná o na míru vyrobené ikonové balení z mixáru ikon. Rovněž jsem zahrnul svou výchozí domovskou obrazovku, abych ukázal rozdíl.