Nainstalujte Oxygenos 4.5.15 OTA aktualizace na OnePlus 5

March 17, 2023 0 By gaaxo

OnePlus 5 byl nejnovějším vlajkovým smartphonem od čínské společnosti pro produkci smartphonu, OnePlus, která zahájila své činnosti v Indii i po celém světě se zavedením svého předběžného smartphonu OnePlus One právě před čtyřmi lety. Ve skutečnosti OnePlus slaví čtvrté výročí podnikání, protože ten OnePlus byl představen v měsíci prosince přesně o 4 roky zpět od nynějška a od té doby podnik šlo a hranice. Nejnovější vlajková loď společnosti, OnePlus 5 byl představen jako nástupce loňského OnePlus 3/3T, které byly vlajkovými lodí smartphony z podnikání pro rok 2016.

Nyní byl OnePlus 5 představen společností OnePlus v červnu 2017 a smartphone přišel s 5,5palcovou obrazovkou AMOLED spolu s rozlišením plného HD 1920 x 1080 pixelů. Pokud jde o jedinečný prvek smartphonu, smartphone obsahoval dvojitý fotoaparát na zádech přesně jako iPhone 7 Plus, který byl představen na konci roku 2016. Nyní byl OnePlus 5 také kritizován jako mít Styl podobně podobný iPhone 7 Plus. Výkon telefonu však stačil k překonání tohoto prvku stylu a smartphone byl prohlášen za nejlepší smartphone od OnePlus do dnešního dne. Smartphone také rychle skončil jako nejprodávanější z OnePlus za pouhý týden od startu.

Nyní jsme také pochopili, že OnePlus vytvořil interní vlastní ROM pro všechny své chytré telefony se zavedením OnePlus 2, který byl pojmenován jako Oxygenos. Nyní je tato vlastní ROM oficiální ROM a také byla předinstalována na všech telefonech OnePlus po OnePlus 2. OnePlus 5 tedy zahrnuje také oxygenos z OnePlus a verzi Oxygenos, když byla představena OnePlus 5 zavedena Oxygenos 4.5.0, který byl založen na Androidu 7.1.1 Nougat.

Když mluvíme o aktualizacích z OnePlus 5 od spuštění, byl čas pro smartphone, kdy byly verze Oxygenos aktualizovány téměř každý den a jednotlivci OnePlus 5 museli každý den aktualizovat svůj smartphone na nejnovější verzi Oxygenos. To se však nyní usadilo a smartphone získává novou aktualizaci v telefonu, která nainstaluje aktualizaci Oxygenos 4.5.15 na OnePlus 5.

Pokud jde o aktualizaci, hlavní úpravou je, že říjnová bezpečnostní záplata bude nainstalována na smartphonu, když je nainstalována aktualizace Oxygenos 4.5.15. Kromě toho existují opravy chyb a vylepšení smartphonu spolu s aktualizací mnohem lepší podpory sdílení aplikace Bitmoji Emoji.

Pokud chcete pochopit všechny podrobné úpravy, které přicházejí s touto aktualizací, připojili jsme ChangeLog nejnovější aktualizace níže.

ChangeLog pro Oxygenos 4.5.15 Aktualizace

Systém

GPS vylepšení

Opraven problém, že není schopen nastavit personalizovaný alarmový vyzvánění

Opraven problém sdílení emodži z Bitmoji

Aktualizováno na říjen Patch Android Security Patch

Opravy obecných chyb

Nyní aktualizace přijde jako OTA na vaše OnePlus 5, aby se zajistilo, že si můžete přímo stáhnout a nastavit aktualizaci OTA. Připojili jsme však průvodce pro ruční aktualizaci vašeho OnePlus 5 na nejnovější verzi Oxygenos zdola.

Stahování

Stáhněte si Oxygenos 4.5.15 Aktualizace dat ZIP | Zrcadlo

Kroky k

Nainstalujte Oxygenos 4.5.15 OTA aktualizace na OnePlus 5 (s obnovou zásob)

Stáhněte si oxygenos 4.5.15 Aktualizovat data zip z výše uvedené části stahování

Jakmile si stáhnete soubor ZIP, přeneste data do kořene své SD karty

Poté přejděte do nastavení telefonu a klikněte na aktualizace systému

V aktualizacích systému musíte kliknout na ikonu ozubeného kola viděnou v pravém horním rohu, který otevře nastavení aktualizací systému.

Nyní klikněte na „místní upgrade“ v nastavení a také byste měli vidět data OTA ZIP, která byla stažena a přenášena do kořenové složky na vaší SD kartě, jak je vidět z níže uvedeného obrazovky.

Nyní musíte kliknout na tato data OTA ZIP a také se vyskytnete, abyste se zeptali, zda chcete upgradovat na nejnovější aktualizaci OTA, jak je vidět níže.

Poté klikněte na upgrade nyní a váš gadget se restartuje po instalaci aktualizace a také budete upgradováni na nejnovější aktualizaci Oxygenos 4.5.15 na OnePlus 5

Kroky k nastavení Oxygenos 4.5.15 OTA aktualizace na OnePlus 5 (s regenerací TWRP)

Pokud máte na svém OnePlus 5 nainstalované léčení TWRP, nebudete moci svůj smartphone přímo aktualizovat, i když máte nainstalovanou oxygenos.

Proto budete muset stáhnout data ZIP a převést je do zařízení.

Nyní se restartujte na své léčení vypnutím gadgetu a stisknutím tlačítka napájení+hlasitosti pro zavedení do režimu TWRP.

Nyní klepněte na nastavenou volbu ve TWRP a také vyberte data ZIP OTA a také přejetím přejetím tohoto souboru ZIP.

Nyní budou vaše data zipu Fnull