Alpine oznamuje svůj první systém Apple CarPlay Throughmarket In-Dash

June 6, 2023 0 By gaaxo

Alpine konečně spustil příjmový přijímač s náhradními díly pro automobily, který podporuje Apple CarPlay pro uživatele iPhone. Byl to průkopník, který poprvé poskytl přijímač s náhradními díly, který byl schopen podporovat CarPlay v jakémkoli autě. Alpine ILX-007 je prvním takovým podnikem společnosti a podíváme se na to, co nabízí.

Dříve byl CarPlay vystupován pouze v přijímačích, kteří dodávali pouze novější a nejnovější modely některých výrobců automobilů, dokud Pioneer spustil svou nabídku na trh s náhradními díly. Uživatelé nyní mohou používat CarPlay v autech, které by se mohly pohybovat od Ford Mustang z roku 1965 po Toyota Prius z roku 2014. Alpine, která se právě připojila ke straně s novou poskytnutí, je stále jedním z prvních, který nabízí podpůrného přijímače.

Zatímco přijímače kompatibilní s CarPlay od Pioneer byly auto-stereo-systémy, které byly kompatibilní s CarPlay i prostřednictvím aktualizací firmwaru, Alpine má zcela jinou metodu pro Carplay s ILX-007. Přijímač, který sportovní kapacitní displej dotykové obrazovky s kapacitou dotykové obrazovky přeskočí, přeskočí funkce, jako je pohon CD/DVD a slot pro kartu microSD, který najdete v modelech Pioneer Nex. Alpine, který prodává za nápadně nižší cenu na 800 USD ve srovnání s průkopníkem 1 400 $ PICEER NEX8000, věří, že uživatelé, kteří chtějí přidat CarPlay do svých aut, nemusí chtít nebo potřebují všechny tyto další mediální úložiště.

Při překladu této filozofie se Alpine snaží nabídnout plátci, který se soustředí na obsah na vašem iPhone z aplikací, jako je telefon, hudba, mapy a zprávy. Přijímač, který je zefektivněn pro iPhone, jako je zážitek, má také populární tlačítko Siri.

Alpine ILX-007 je kompatibilní s iPhone 6, 6 Plus, 5, 5s běžící iOS 7 nebo vyšší. A jak můžete vidět ze seznamu podporovaných zařízení, jsou podporovány pouze ty s portem Lightning, takže pokud jste ve vlastnictví iPhone 4S, je čas to upgradovat, než skočíte na Alpineho přijímač.

Jen kvůli funkcím, alpský ILX-007 má také extra malé nugety, jako je podpora zadních kamer ve vozidle, takže to je to tak.

V současné době CarPlay podporuje aplikace iPhone včetně telefonu, hudby, map, zpráv a podcastů. Kromě toho jsou iHeartRadio, Spotify a RDIO také podporovány s podporou dalších služeb, jako je Beats Music, MLB v Bar, Sticher a CBS New Radio.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.