Ashton Kutcher hrát roli Steve Jobse v nadcházejícím nezávislém filmu, měl by? [Aktualizace]

June 2, 2023 0 By gaaxo

Podle zprávy je Ashton Kutcher připraven hrát Steve Jobs ve nezávislém filmu o vysoce vlivném technologickém podnikateli. Režie Joshua Michael Stern – se skriptem, který vytvořil Matt Whiteley – film zobrazí pracovní místa po celý svůj život, když rychle vystoupil od dalšího 60. let, který se účastnil hnutí protikultury k jedné z největších osob v technologii a největší kreativní zemi mysl.

Film je financován Mark Hulme z pětihvězdičkového institutu a má být naplánován na zahájení výroby v květnu (což je, zatímco Kutcher je během hiatus zdarma pracovat na jeho sitcomu CBS „Two and Palf Men“, kde je zajímavé, dost, dost, dost. Hraje roli internetového miliardáře Waldena Schmidta).

V reálném životě není ani cizí technologickým světem. Telegraph poukazuje na to, že byl prvním uživatelem Twitteru, který v roce 2009 překonal milion sledujících. Díky svému pozadí v technologii a možná mírnou podobností s mladšími pracovními místy se určitě zdá jako dobrý kandidát na tuto roli.

Tento nezávislý film nebude jediným filmem o Jobs. Sony Pictures také vyvíjí film o Jobs, založený na biografii Waltera Isaacsona. Jak již bylo řečeno, je zajímavé, jak bude Kutcher hrát v nezávislém filmu, a ne ten, který podpořil Sony Pictures. Přesto by mělo být zajímavé zjistit, kdo je zbytek obsazení v tomto filmu (a zjistit, kdo bude obsazen ve filmu Sony Pictures). Nějaké nápady, kdo by mohl hrát jiné hlavní podpůrné postavy, jako je spoluzakladatel Apple Computer Steve Wozniak, nebo snad tehdejší generální ředitel PEPSI John Sculley?

Zajímavé také bude vidět rozdíly mezi těmito dvěma filmy. Bude mít film Sony Pictures více podrobností o událostech v životě Jobse – alespoň podle biografie – zatímco nezávislý film se více zaměří na intenzivní vyprávění a scénář? Bude každá předvést určité části života pracovních míst lépe než ten druhý?

Jak přesné je také Isaacsonovo zobrazení pracovních míst? Stejně jako u všeho, nemůže to být 100% objektivní. Ve skutečnosti se biografie ještě nedávno dostala pod palbu s kritikou vědců, jako je John Gruber, který měl pocit, že zobrazení pracovních míst v Isaacsonově knize bylo dobré, ale s „několika otvory a závažnými chybami“.

AKTUALIZACE: Hvězda Twitter a TV Sitcoms dělá rychlý nezávislý film, ne biopic Sony.

(přes rozmanitost)

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.