Přidejte vlastní pozadí k panelu rychlého nastavení na OnePlus 3/3T

May 1, 2023 0 By gaaxo

OnePlus 3/3T je jedním z nejoblíbenějších telefonů od návrhářů na fórech XDA. Nejen OnePlus 3, jakož i 3T, všechny dosud byly vývojáři dobře dostali, což je důvod, proč je jeho připravenost na vývoj/moding. Je velmi jednoduché odemknout/kořenit telefony OnePlus. Navíc neztratíte svou záruku, když odemknete/zakořenete telefon (alespoň tam, kde bydlím). Takže to opravdu není překvapením, proč tento telefon získává vše podobně, který dostává! Téměř každý den designér obsahuje nový trik/mod, aby se OnePlus 3/3T ještě více úžasně. Díky členovi fóra XDA UnGeeked! Jeho nejnovější mod je o přidání vlastního pozadí do panelu rychlého nastavení na OnePlus 3/3T, což je to, co dnes uvidíme.

Tato technika potřebuje pro práci kořen i vlastní uzdravení.

Potřebné stahování:

Před spuštěním tutoriálu vyžadujete stáhnout níže uvedené soubory. Toto jsou data, která se chystáme blikat při zotavení TWRP.

Stáhněte si CustomQsv0.5.zip | 781,6 KB

Stáhnout Revert.zip | 3,6 MB

Také si přečtěte: Opravte varování DM-Verity na OnePlus 3/3T za 5 minut

Aby byl Mod správně funkční, před blikáním- odhlášeno se podél několik dalších kroků.

Přidejte vlastní pozadí k panelu rychlého nastavení v OnePlus 3/3T:

UPOZORNĚNÍ: Před pokračováním si vezměte kompletní zálohu Nandroid.

Vezměte prosím na vědomí, že pokud níže uvedené kroky nejsou řádně dodržovány, způsobí to, že SystemUI při restartu nehoda. Je nezbytné, abyste pečlivě dodržovali každý krok níže, abyste zabránili jakémukoli typu problémů.

Umístěte data, která jste stáhli shora, do úložiště telefonu.

Vytvořte složku s názvem „QS“ (bez uvozovek) ve vašem úložišti vnitřních úložišť (Path: SDCard/). Je velmi, nesmírně důležité, aby název i místo složky byly přesně, jak je uvedeno výše. nebo jinak skript/mod nebude fungovat a může způsobit nepředvídané výsledky.

Uvnitř této složky „QS“ můžete umístit jakýkoli typ obrázku, který chcete jako pozadí v dlaždici rychlého nastavení. Tento obrázek bude použit jako vstup pro data ZIP, které budeme blikat později. S ohledem na soubor je třeba dodržovat následující:

Soubor musí být ve formátu .png. Pokud ne, můžete rychle převést data JPG na styl PNG na internetu (Tip: Google).

Název souboru musí být „Customqs.png“ (samozřejmě bez nabídek).

Doporučujeme dimenzi obrázků 1080 × 800 pixelů, pro ideální výsledky. Tip: Využijte jakýkoli typ aplikace pro úpravu obrázků v telefonu (příklad: snapseed), abyste ořízli obrázek, který se vám líbí.

Jakmile vytvoříte složku a vložíte soubory, jak je uvedeno výše, jste nyní připraveni blikat soubor ZIP.

Restartujte do obnovy TWRP.

Vypněte OnePlus 3.

Když je telefon zcela změněn, stiskněte a podržte tlačítko napájení a tlačítka hlasitosti ve stejnou dobu.

Pokračujte v držení těchto dvou tlačítek kolem obrazovky OnePlus/Android Sprinkle.

Když telefon zavede do režimu hojení, uvolněte tlačítka napájení a tlačítka hlasitosti.

Za předpokladu, že jste efektivně zavedli do obnovy TWRP, klepněte na „Instalace“ z nabízených možností. Budete požádáni o výběr dat pro Flash/Instalace. Vyhledejte a také vyberte stažený soubor „Customqsv0.5.zip“.

Přejetím na instalaci.

Restartujte gadget při úspěšné instalaci.

Nyní byste měli mít pěkný obrázek v pozadí rychlého nastavení!

Nenechte si ujít: Užijte si všechny funkce pixelů na OnePlus 3/3T s pixelovým zážitkem ROM

Pokaždé, když požadujete nové pozadí pro váš panel rychlého nastavení, upravte obrázek ve složce QS (nezapomeňte dodržovat všechna pravidla) a také opět flash údaje „CustomQSV0.5.ZIP“.

Musí si přečíst: Stáhnout a také nastavit OnePlus 3/3T Správa centra

Vraťte se zpět do skladu:

Pokud s jakýmkoli typem náhody získáte nepředvídané výsledky, stačí restartovat do TWRP znovu a také Flash „Revert.zip“, který jsme si předtím stáhli. Cokoli by mělo být zpět k normálu.

Další stahování:

Jen v situaci, pokud se cítíte líný nebo se snažíte získat náskok, níže jsou dvě data ZIP obsahující celkově 13 obrázků, které jsou oříznuty v perfektním rozlišení 1080 × 800 pixelů pro tento režim i ve formátu .PNG. Stačí je umístit (jeden po druhém, s příslušnými jmény, jak je uvedeno výše) uvnitř složky QS a začněte blikat!

Soubor 1 | 4,38 MB

Soubor 2 | 4,37 MB

Pochopíme, zda vám výše uvedené kroky pomohly nebo pokud požadavek napomáháte s jakýmkoli typem výše uvedených kroků s níže uvedenou sekcí komentářů.

Na zdraví!

Pick pro vás: Top 7 vlastních ROM pro OnePlus 3T