Sluchátka Apple Brand Beats Solo2 prochází přes FCC [image]

November 24, 2022 0 By gaaxo

Appleova akvizice rytmů se může konečně vytvořit první sadu sluchátek, která jsou dvěma značkovými dvěma firmami, přičemž se objevuje nová papírování FCC, která se objevuje Zdá se, že ukazuje novou bezdrátovou verzi populárních Beats od Dre Solo2 sluchátka.

Dokumentace odhalená testovacím oddělením FCC ukazuje, co se zdá být Bluetooth 4.0 SOLO2 s nízkoenergetickou částí s současnou kabelovou sólo2, která se prokazuje populární ve své roli levnější alternativy The Pristey Studio Line, která pomohla vytvořit logo Beats Logo Tak ikonický mezi lidmi určitého věku. Nová bezdrátová sluchátka SOLO2, která se předpokládá, že jsou totožná se současnými kabelovými sluchátky, budou pravděpodobně na drahé straně poněkud na drahé straně, pokud proud bezdrátových jednotek Beats je co projít.

Nejzajímavější částí toho všeho je však skutečnost, že se jedná o první produkt Beats, který dokonce zmiňuje Apple. Dokumentace FCC naznačuje, že obaly, ve kterém budou nová sluchátka přicházejí, bude obsahovat značku Apple, i když v tomto bodě není jasné, zda se logo Apple objeví kdekoli na samotných sluchátkách. Dny, kdy Beats sluchátka mají logo Apple na jednom uchu a aktuální logo Beats na druhém nemusí být příliš daleko, ale nechtěli bychom říci, že nový bezdrátový Solo2 bude první.

V tuto chvíli je jen velmi málo, co víme o sluchátkách SOLO2 s podporou Bluetooth, kromě skutečnosti, že je FCC prodává jejich kroky. Neočekáváme příliš mnoho hluku z Apple, když se tyto věci prodávají, takže mějte oči oloupané pro případ, že začnou proklouznout přes síť.

Původní sluchátka Beats Solo2 byla vyhlášena na konci května a prodala se v červnu. Jsou k dispozici v různých barvách a staví na základu svého předchůdce, zatímco zároveň nabízí nový design, který by lidé milovali.

Je zajímavé, že Apple konečně dobře využívá akvizice na více miliard dolarů. Nyní jen doufejme, že Apple dělá něco o svých poněkud světských eastech, které dodávají se svými telefony a iPady. Potřebují „rytmus člověka“, že?

(Via: 9to5Mac)

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.