PWNagetool 4.1 Jailbreak pro všechna zařízení iOS 4.1 škádlila s obrazovkou

April 27, 2023 0 By gaaxo

, tým iPhone Dev nás konečně škádlil obrazovkou nadcházejícího PWNagetoolu 4.1 pro všechna zařízení iOS. Tato nová verze PwnageTool je založena na Bootrom Exploit Geohot Limera1n, která nám umožní obnovit vlastní vařené firmware (bez upgradovaných 05.14.04 / 2.10.4 Basebands) na téměř všech současných zařízeních iOS, včetně: iPhone 4, iPhone 3GS ( New Boorom), iPhone 3G, Apple TV, iPad a iPod Touch 4G / 3G / 2G. To umožní všem uživatelům iPhone odemknout pomocí aktuální verze UltraSN0W, aby mohli telefon používat na jakémkoli dopravci, který se mu líbí!

Originální ETA pro Pwnagetool 4.1 byla nastavena jako minulá neděle. Nyní, když tým iPhone Dev toto datum zmeškal, nyní vypadá pravděpodobné, že ho tento týden upustí. Další hacker iPhone s názvem IH8SN0W již potvrdil, že SN0WBREEZE 2.1 (aka PWNagetool pro Windows) bude vydán několik dní poté, co bude PWNagetool pro Mac venku. Zůstaňte naladěni, jakmile vám dáme vědět, jakmile budou tyto dva nástroje k dispozici pro veřejnou spotřebu.

Můžete mě následovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech nejnovějších vydáních a odemknutí iPhone pro iPhone.