Stáhněte si tapety LG Q6 Stock

April 20, 2023 0 By gaaxo

LG vydaly LG G6 jako vlajkový smartphone společnosti na mobilním světovém kongresu v Barceloně začátkem tohoto roku. Později se společnost rozhodla uvolnit menší rozpočtovou verzi LG G6 a smartphone byl pojmenován jako LG Q6. Pokud jde o návrh, LG Q6 má stejný displej s plným vizím, jak je vidět na LG G6. Smartphone však nepřichází s prémiovým materiálem a staví kvalitu jako LG G6. LG Q6 má plastové tělo a smartphone byla spuštěna společností v rozsahu rozpočtu smartphonů. Díky tomu byla LG Q6 jedním z prvních smartphonů, které přicházely s obrazovkou bez rámečku na rozpočtovém telefonu.

Pokud jde o specifikace, LG Q6 přišel s 5,50 palcovým dotykovým displejem s rozlišením 1080 pixelů 2160 pixelů. Displej na LG Q6 je plný HD, zatímco LG G6 má displej Quad HD AMOLED. Pokud jde o procesor, LG Q6 přišel s procesorem 1,4 GHz Octa-Core Snapdragon 435 a telefon je napájen 3 GB RAM. Pokud jde o možnosti paměti, LG Q6 má 32 GB interního úložiště, které lze rozšířit až na 256 GB prostřednictvím karty microSD.

Pokud jde o kameru, LG Q6 přichází spíše s jednou zadní videokamerou než s duální videokamerou, která byla vidět na LG G6. Jedna videokamera na zadní straně LG Q6 je 13MP Snapper, zatímco LG Q6 má přední videokameru 5MP schopnou selfies a videí.

Tapety LG Q6 Stock

LG vydala LG Q6 na začátku tohoto roku a smartphone se začal prodávat na různých trzích po celém světě. Výchozí tapety nalezené na LG Q6 jsou nyní k dispozici ke stažení odtud.

Pokud jde o možnosti tapety, LG Q6 obsahuje širokou škálu tapet. Pokud jde o počet tapet, zařízení zahrnuje celkem 14 z nich a všechny z nich přicházejí v plné kvalitě HD s rozlišením 1080 x 2160 pixelů. Nyní jsme připojili tapety dole, abyste se mohli podívat na každou z nich a rozhodnout, která tapeta bude vyhovovat vašemu zařízení. Pokud chcete mít všechny tapety zařízení, vložili jsme odkazy na soubor ZIP v sekci odkazy ke stažení níže.

Stáhnout odkazy

LG-Q6-Stock-WallPapers.zip | Zrcadlo

Stáhnout také:

Tapety LG V30

Tapeta a vyzváněcí tapety Android Oreo

Tapety Xiaomi Mi Mix2

Tapety Nokia 6 Stock (Full HD)