TESLA Variety Predictor nyní využívá statistiky, jako je tlak pneumatik, a mnohem více pro mnohem lepší přesnost

September 26, 2022 0 By gaaxo

Tesla provedla úpravy metody, že předpovídá rozmanitost svých automobilů tím, že zohledňuje mnohem více informací. Modifikace přichází prostřednictvím nové aktualizace softwarové aplikace, která je nyní nabízena pro instalaci.

Nová aktualizace, verze číslo 2022.20.7, bere věci jako množství energie využívané příslušenstvím, jako jsou telefony, kromě tlaku pneumatik a dokonce i hustotu vzduchu, aby automobily a nákladní automobily vytvořily mnohem lepší predikci rozmanitosti.

Zdá se, že WOW 2022.20.7 jde do bláznivých detailů, aby se zvýšila předpovědi rozmanitosti.
Zohledňuje se i tlak v pneumatikách (mezi mnoha dalšími dalšími proměnnými právě přidán). Stejně tak bere v úvahu ztrátu energie na nabíjení telefonu a 12V příslušenství, hustotu vzduchu, tepla baterie/cool,…

Tesla velmi poprvé začala brát v úvahu environmentální prvky v roce 2018 s údaji, jako je výška a povětrnostní podmínky, které byly přiváděny do svého algoritmu. Tato nejnovější modifikace je iterace, přičemž data sdílená hackerem Tesla na Twitteru.

Předpovídání rozmanitosti je přesně užitečné z řady důvodů, a to nejen proto, že to znamená, že šoféři chápou, kdy vyžadují účtování.

Zdá se, že WOW 2022.20.7 jde do bláznivých detailů, aby se zvýšila předpovědi odrůdy. Stejně tak bere v úvahu ztrátu energie na nabíjení telefonu a 12V příslušenství, hustotu vzduchu, tepla baterie/cool,…

-Ekologicky přátelský (@Greentheonly) 26. července 2022

Přesnější předpovědi vytvářejí mezi řidiči mnohem větší důvěru, což jim umožňuje mnohem lepší výlety na plánování bez problému, že jim může dojít šťávu od nepřesné predikce rozmanitosti.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Útěk z vězení iOS 15.6 na iPhone a aktualizaci stavu iPadu

Stáhnout: iOS 15.6 Konečné odkazy na IPSW OTA a také iPados 15.6 Out

Beta kompatibilní a podporované iPhone, iPad, iPod Touch zařízení

iOS 16 beta 4 ke stažení, datum vydání: Když se očekává, že Apple to seřídí?

iOS 16 beta 3 stáhnout odkazy IPSW pro iPhone, iPad Out for Devs

IOS 16 Beta 3 Profil Data Stahování aktualizace OTA bez účtu Dev, tady je jak

Stáhněte si odkazy IOS 16 Beta 3 IPSW a také nastavení na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, plus, iPad [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.