Video prohlašuje, že zobrazí iPhone 8 v napájení na specifikaci poprvé

March 3, 2023 0 By gaaxo

je to nyní jen týden až do toho, až Apple oznámí iPhone 8, nebo určitě vydání iPhone, v závislosti na tom, který příběh za to zaplatíte zájem. Týden, stejně jako zvěsti, i nadále létají, jak bude nový telefon dělat a jak bude vypadat.

Viděli jsme obrázky i videa gadgetu v různých specifikacích svlékání, stejně jako velká většina těchto úniků zahrnovala fiktivní modely, existují ta podivná, která se zdá, že zahrnují skutečnou dohodu. Dnes je však poprvé, kdy jsme viděli, co je však prohlášeno za zcela funkční gadget, stejně jako i když je to jen několik sekund, může to být náš pěst pohled na iPhone 8 zapnutý.

Uvádíme může, protože existuje spousta značek obav, které obklopují samotné video. Nejlepší z netopýra musíme pochybovat o jeho autentičnosti za předpokladu, že v žádném případě nevidíme samotný fyzický gadget. Video bylo pořízeno takovou metodou, že obrazovka je vše, co můžeme vidět, stejně jako to může být jen něco, co bylo nevyhnutelné kvůli podmínkám osvětlení, zdá se, že je to trochu náhodné v tom, že to znamená, že nemůžeme nemůžeme nemůžeme rychle uveďte, zda je toto video opravdové nebo ne.

To, co vidíme ve videu, je smartphone, který se spustí, co se zdá být iOS 11 vyvinuté pro iPhone 8. Aplikace se představí s rozmazanou obrazovkou, která zaručuje žádné osobně identifikovatelné informace. Nicméně vidíme, že zářez v horní části obrazovky, kde žije videokamera i senzory, s baterií a datovými značkami na jednu stranu i hodinami na druhou. Cokoli se zdá, jak můžeme očekávat.

Požadujeme však, abychom všem připomněli, že by to mohl být velmi rychle a Android Gadget spuštěný přizpůsobený spouštěč, který má Bene, aby vypadal jako iOS 11. Je také možné, že zářez v horní části obrazovky je přidán softwarovou aplikací tady. Pokud se opravdu chceme dostat do plevelů, očekáváme, že použitý telefon může být dokonce nezbytným telefonem, protože má také zářez podobný neohlášenému iPhone. V tomto okamžiku prostě nevíme, ale s skutečnou nabídkou, která má být odhalena za několik dní, to ve velkém plánu věcí opravdu nezáleží. Brzy se uvidíme na edici iPhone 8/iPhone pro skutečné a také, jak se můžeme příští rok připravit na další kolo pověstí!

(Via: Reddit)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Untherhomedepot Untethered Jailbreak 1.4.1 Aktualizace je nyní k dispozici, tady je to, co je nové

iOS 11 GM / Beta 10 Stáhnout a očekávané datum vydání: Zde je to, co víme

Pokemon Go 1.43.1 IPA a také 0,73.1 APK Hack nabízený ke stažení hned

Stáhnout: iOS 11 Beta 9 IPSW a aktualizace OTA pro vydané návrháře

Stáhněte si iOS 11 beta 9 a nastavte na iPhone 7, 7 Plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Útěk z vězení iOS 10.3.3/ 10.3.2/ 10.3.1/ 10.3 pro iPhone i iPad [nejnovější aktualizace stavu]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.