Dávkové úpravy hudebních značek a organizace hudební knihovny s autotagger

July 21, 2023 0 By gaaxo

Jednou z dobrých funkcí, mezi mnoha, které streamovací služby přinesly, je hudební organizace. Vaše hudba má většinou správné značky ID a můžete snadno najít písně prostřednictvím alb, prostřednictvím umělců, žánrů atd. S místní hudbou mohou mít některé skladby špatné značky ID, některé mohou mít chybějící umění alba. Chybějící informace o umělci atd. Správa všeho je těžkopádná práce. AutoTagger není první aplikací ani první aplikace pro Android, jejímž cílem je pomoci vám organizovat místní hudební knihovnu. Ale AutoTagger má osvěžující uživatelské rozhraní, které je do určité míry intuitivní. Navíc vám umožní dávkové upravení hudebních značek. Chcete -li označit fotografie a organizovat galerii obrázků, můžete použít úžasnou aplikaci s názvem Focus.

Přestože jsou dnes miliony lidí přihlášeny k jedné nebo druhé službě pro streamování hudby, stále existují miliardy, které stále používají místní hudbu. To jsou lidé, na které je tato aplikace zaměřena. I když používáte streamovací službu, nemusíte být nutně placeným odběratelem v takovém případě, že nemůžete ukládat svou hudební knihovnu offline. Takže když jste chyceni bez připojení k internetu, vaše místně uložená hudba je to, co byste poslouchali.

AutoTagger: Organizace hudební knihovny

AutoTagger od Sergey Chuprin vám umožní vytvářet a upravovat značky, dokonce najít chybějící značky založené na aktuálně známých značkách. Všechna upravitelná pole lze upravit včetně názvu písně, umělce, alba, umělce alba, rok, žánru, čísla skladby, čísla disku, komentáře, textů a obálky. Stejně jako každá hudební aplikace, AutoTagger vám umožňuje procházet svou hudební knihovnu jako skladby, alba, umělce nebo prostřednictvím složek. Jakmile najdete skladbu, kterou chcete upravit značky nebo změnit umění obálky, stačí na ni klepnout.

Poté můžete upravit některou z upravitelných polí nebo můžete aplikaci nechat automaticky pro vás. Chcete -li to provést, klepněte na tlačítko plovoucí vyhledávání dole a vyberte automatické. V případě, že aplikace nemůže najít správné značky, můžete vyhledávání upravit pomocí manuální možnosti. Vyberte jeden z nalezených výsledků a všechny značky, včetně obálky, budou vyměněny za nové informace. Můžete se rozhodnout změnit pouze obálkové umění nebo změnit značky pouze výběrem značek nebo pokrytí umění. Chcete získat na vašem Androidu okamžité texty písní? Měli byste to zkusit rychle za to!

Dávkové úpravy hudebních značek

Aplikace zaměřuje funkce úprav většinou na dávkové operace. Takže můžete dlouhým lisem a poté začít vybírat spoustu skladeb, alb atd. Můžete jejich značky upravit, přejmenovat je, odstranit je, dávkové upravení jejich titulního umění, zobrazení informací nebo vyjmenovat skladba alba. Většina z těchto funkcí je však uzamčena za jednorázovým nákupem.

Existuje mnoho případů, kdy aplikace nemusí být schopna najít žádné informace o stopě. Nebo by to mohlo být jen to, že máte skladbu, která vůbec postrádá jakékoli značky ID. Funkce zvukového otisku prstů odemkne schopnost vyhledávat informace o skladbě založené na zvuku. Je to to samé, co aplikace jako Shazam dělají roky. To vyžaduje další nákup.

[GooglePlay url = ””]
Přečtěte si další: Nejlepší služby streamování hudby v roce 2019