Mini-itx Atari 800

May 28, 2022 0 By gaaxo

jako sousedství vyrostlo kolem 8-bitových mikropočítačů osmdesátých let, tam byly některé krásně vytvořené přestavby tradičních strojů, aby využili novějšího hardwaru nebo rozhraní k periferním zařízením, jako je například klávesnice nebo obrazovky, které nebyly v té době k dispozici. Běžně se týkají typu malých desek nebo desek, které jsou navrženy tak, aby splňovaly typového faktoru původního stroje, stejně jako ve tvaru v originálním případě.

[MyTEKCONTROLS] Vzal jiný případ s jeho Atari 800 Build, on je vytvořil klon Atari navržen tak, aby převzal nejvýznamnější upgrade desek vytvořené 8-bitovou společenstvím Atari, jako dětské desky. Stejně jako dodržoval existující typový faktor, i když to není jeden z světa Atari. Místo toho je učinil jako mini-itx základní deska typu, který můžete dobře seznámit se ze světa počítačů.

Volá to 1088xel, protože s prominentními 1MB upgrade desky namontovala, může se pochlubit velkorysým 1088k paměti. Sportuje původní pěti žetonů Atari LSI, stejně jako zpracovává úkol bez uchylující se na konstrukci povrchu.

Výše uvedená fórum je dlouhá, která dělá zajímavou zkontrolovat, protože nabízí v hloubce stylu 8bitového mikro klonu. Pokud se však chcete vyhnout přímo k hardwaru, začněte na stránce 13.

Měli jsme na těchto stránkách více než jeden 8 bitů Atari. Nejvíce nezapomenutelná, i když je s největší pravděpodobností tento notebook.

Díky [Lenore Underwood].