Root LG G Stylo (T-Mobile a Metropcs) na Android 5.1.1 Lollipop

October 24, 2022 0 By gaaxo

Nikdo nikdy neočekával zařízení střední třídy, jako je LG G Stylo Získání Android 5.1.1 Aktualizace opouštějícího loňskou vlajkovou loď s počátečním počátečním Android 5.0 Aktualizace. V současné době máme oficiální aktualizaci Android 5.1.1 o LG G Stylo (H631) pro varianty T-Mobile i Metropcs. Po zvolení pro uživatele OTA nejsou schopni kořenit a blikat na zakázku, když je bootloader uzamčen a není nikde kolem.

Pro Geeks zde máme elixír, TWRP Recovery, prostřednictvím kterého můžeme znovu získat přístup kořenů na LG G Stylo po aktualizaci Android 5.1.1. Tento proces vyžaduje zakořeněné LG G Stylo s obnovením TWRP před instalací Android 5.1.1, jinak vám bude ponecháno trvale zamčený bootloader (od nynějška), což znamená .

Android 5.0 aktualizace na LG G Stylo spolu s krásným uživatelským rozhraním přinesly několik hloupých chyb a také se uvádí, že zařízení často zpožďuje. Nová aktualizace přináší opravy chyb, zlepšený výkon a zvýšení výdrže baterie. Obtěžující chyby a zpoždění v předchozích verzích pokouší uživatele pro aktualizace OTA a firmwaru. V tomto případě, pokud chcete, aby root byl přetrvávající, postupujte podle této příručky.

Předpoklady

Uživatelé se ujistí, že jste nainstalovali ovladače USB na počítači, jinak váš smartphone (LG G Stylo) nebude počítač rozpoznán. Stáhněte si je odtud.

Ujistěte se, že vaše zařízení má mnohem více než 80% baterie, jinak existuje šance, že se chytrý telefon dočasně dostane dočasně zděná, pokud je proces instalace přerušen v polovině cesty.

Přestože instalace aktualizace zlepšuje výkon zařízení a zkušenosti uživatelského rozhraní, zruší vaši záruku.

VAROVÁNÍ: Autor nebude zodpovědný, pokud vaše zařízení poškodíte nebo zděte. Udělejte to na vlastní riziko a postupujte podle pokynů správně.

Root LG G Stylo na Android 5.1.1

Stáhněte si odtud Recovery Flashable Android 5.1.1 ZIP pro LG G Stylo T-Mobile (H631) a odtud pro LG G Stylo Metropcs (MS631). (Nezapomeňte vybrat soubor, který se shoduje s číslem modelu telefonu)

Nyní zkopírujte stažený soubor ZIP na externí SD kartu telefonu.

Nainstalujte odtud nejnovější obnovení TWRP. (Problém s montáží je nyní vyřešen)

Nyní vypněte zařízení a odpojte od počítače.

Poté proveďte pravidelný režim obnovy pomocí stisknutí „Volume Down“ a „Power“.

Po zadání režimu obnovy proveďte úplnou zálohu Nandroid (doporučené).

Vyčistěte paměť telefonu výběrem „Vymazat data/resetování továrny“

Nyní z hlavního zotavení namontujte Flashdable Zip ze SDCard a poté Flash nejnovější zip SuperSU.

Po provedení procesu instalace restartujte zařízení tím, že v nabídce obnovení je vybrána „Systém restartu“.

Restartujte a hotovo, první boot může chvíli trvat.

První bota trvá 5-10 minut. Posaďte se a relaxujte. Pokud doba spouštění překročí 10 minut, pak vymažte mezipaměť Dalvik znovu.

A je to! Nyní jste zakořenili LG G Stylo s nejnovějším Androidem 5.1.1. Pokud čelíte jakýmkoli problémům, dejte nám vědět v komentářích níže. Nezapomeňte se podělit o své zkušenosti.