Seznam 50+ Xposed i Magisk Modules pro OnePlus 5 a 5T

November 22, 2022 0 By gaaxo

OnePlus 5T byl vydán jako vlajkový smartphone z OnePlus na konci roku 2017, který také skončil jako druhá vlajková loď z podnikání v jednom rok. Také, když mluvíme o OnePlus, je to čínský výrobce smartphonů, který zahájil své operace v Indii se zavedením OnePlus, který byl úplně prvním smartphonem z podnikání a také byl představen jako vlajkový vrah z důvodu, že Smartphone přišel s vlajkovými specifikacemi při cenách středního rozsahu. Nyní OnePlus již představil pět generací svých vlajkových smartphonů a také OnePlus 5T je nejnovějším smartphonem v sestavě společnosti. V souladu s moduly Xposed i Magisk pro OnePlus 5 a OnePlus 5T.

Rovněž jsme pochopili, že druhý smartphone, který byl představen OnePlus dříve než OnePlus 5T v roce 2017, byl pojmenován jako OnePlus 5. Pokud jde o rozdíly mezi OnePlus 5 a OnePlus 5T, byly zavedeny gadgety Jen šest měsíců od sebe. Pokud jde o procesory, obě gadgety jsou poháněny přesně stejným procesorem Snapdragon 835. Primární rozdíl je na obrazovce, kde má OnePlus 5T obrazovku 18: 9 5,99 palce, zatímco OnePlus 5 má obrazovku 5,5 palce 16: 9, která na přední straně poskytuje OnePlus 5t obecný elegantní styl, protože má velmi malé rány .

Nyní se rozumí, že OnePlus 6 bude představen OnePlus brzy, protože je to šest měsíců od zavedení OnePlus 5T. Očekává se však, že OnePlus 6 najde s zářezem na horní části obrazovky přesně stejný jako iPhone X. Kromě toho není nabízeno mnoho podrobností ohledně OnePlus 6.

Je však třeba poznamenat, že jsme nyní sestavili seznam neuvěřitelných modů, které pracují pro OnePlus 5T, které vám poskytnou zcela nový zážitek z využití vašeho zařízení. Pokud jde o mody, jedná se o jednoduché vylepšení, které se vyrábějí pro menší nebo větší funkce, které nebyly zahrnuty do aplikace Stock ROM nebo softwarovou aplikaci, kterou společnost poskytuje. Důvodem pro nastavení modů je také to, že nevyžadujete nastavení úplného vlastního ROM, abyste získali mody. Spíše vyžadujete, aby na gadget měl pouze instalační program Magisk nebo XPosed, stejně jako můžete jít.

Nyní, pokud jde o mody pro OnePlus 5T, jsou kromě instalačního programu XPosed nabízeny pro oba modul Magisk. Kromě toho je několik modů nabízeno pro Android 7.0/7.1 Nougat, zatímco několik modů je nabízeno pro Android 8.0/8.1 Oreo a také jsme připojili samostatné seznamy pro obě verze Android Mods v závislosti na současné verzi Androidu, kterou jste nainstalovali na svém zařízení.

Předpoklady

Za prvé i především vyžadujete na vašem OnePlus 5T odemknutém bootloaderu a vlastním uzdravením. Pokud jste svůj bootloader odemkli, dodržujte tento tutoriál a odemkněte svůj bootloader a nastavte vlastní uzdravení na OnePlus 5T.

Aby tyto mody fungovaly na vašem zařízení, budete muset nastavit buď modul Magisk nebo Xposed Instalar. Pokud chcete nastavit Magisk na svůj OnePlus 5T, můžete si tento tutoriál zkontrolovat, abyste přesně pochopili, jak nastavit Magisk na OnePlus 5T

Alternativně, pokud chcete nastavit instalační program Xposed na svůj OnePlus 5T, pak dodržujte tuto příručku pro nastavení xposed na vašem zařízení

Seznam modulů Magisk pro OnePlus 5 a 5T

Ainur Sauron

Ainur Jamesdsp

Nahrávání volání pro OOS

HEVC/H.265 nahrávání

IYTBP VANED

Magisk Google DNS

Magisk Manager pro režim hojení

Sysconfig Patcher

Viper4android fx

WiFi Londing (Qualcomm)

Viz také: Vylepšete vysokou kvalitu fotoaparátu na OnePlus 5/5T s kamerou OnePlus m

Seznam modulů Xposed pro OnePlus 5 a 5T

ActivityForcecNewTask

Adblocker Reborn

Celý můj

Alltrans

Zesilovat

Tlačítka Android Navbar

Rozmazaný systém UI (LP)

BubbleUpnp

Měnič

Skvělý nástroj

Crappalinks

Stáhněte si přesměrování

Falešný můj GPS

GravityBox [o]

GravityBox [n]

Greenify

GNL App Hider

Ifont

Instalační

Inspekce

Kmod FWA

L Vylepšení

Lataclysm

Widgety uzamčení obrazovky [L-M]

Lolistat znovu narn

Mdwechat

Minminguard

Nativní schránka

Počet oznámení

Nsfw gboard

Oneplusextension

Perfectcolorbar

Play Store ChangeLog

Lopatka

Editor nastavení

Textový pomocník

Tweeks

Wexposed

WhatsApp Extensions

Wifi heslo

Xdebuggable

xhalofloatingwindow

Xnotifikace

Xprivacy

Xprivacy v aplikaci Informace

Xprivacylua

XTOAST

Všimněte si, že většina výše uvedených modů je testována tak, aby pracovala s Android 8.0/8.1 Oreo také na OnePlus 5T. Pokud tedy využíváte nejnovější verzi Oxygenos 5.0+ na vašem OnePlus 5T, buďte ujištěni, že tyto mody budou fungovat na vašem zařízení.

Ujistěte se, že zkopírujete/vložíte přesné názvy těchto modů vnull